Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki repült terhesen? 30...

Valaki repült terhesen? 30 hetesen megyünk Hollandiába,2 órás repülőút. Lehet valami gond?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi,pedig én hányos is voltam végig A TERHESSÉGEM ALATT! Én elmentem a nődokihoz kikértem a véleményét meg hogy nincs e vami gond 31 hetesen mentünk Londonba,én imádok repülni amugy is de csak azt éreztem mint mindig!!!
2009. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem probálj meg majd picit sétálni én 2* sétáltam át a repcsi egyik végéből a másikba!
2009. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szabad repülni, de érdeklődj a légitársaságnál, mert szerintem neked már szükséged lesz egy igazolásra az orvosodtól, hogy ő is enged repülni. Ez légitársaság-függő, hogy ki meddig viszi el a kismamát igazolás nélkül. Ha szükséges, akkor valószínű a check-innél kérhetik ezt az igazolást.

Mindenképp köss biztosítást azokra a napokra, amíg kinn vagy!

Könnyű szülést és szép utat! ;)

2009. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én többször utaztam a terhesség alatt, utoljára a 29. héten

mindenképp írass igazolást a nőgyógyásszal, hogy repülhetsz - ha tud, akkor angolul is írja meg, vagy fordíttasd le, mert engem nem akartak felengedni a gépre Rómában (pedig akkor még nem voltam annyi hetes, hogy hivatalosan igazolás kelljen, de nem tudtam igazolni, hogy még nem vagyok annyi hetes)


maga a repülés nem okozott problémát, annyi kellemetlenséget tapasztaltam csak, hogy néha nyugtalanná vált a baba főleg fel és leszálláskor, nyomta magát, forgolódott

2009. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!