Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek ebből a popsitörlőből...

Merjek ebből a popsitörlőből bevásárolni? Az ugye sok kell majd? (link)

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:


[link]


2011. máj. 5. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ne!


mert nem tudhatod hogy nem-e lesz allergiás rá a babád.

először vegyél 1 csomaggal próbáljátok ki és ha bejön abból vegyél a későbbiekben.

2011. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Aha, de csak tízesével lehet kapni, ill. másképp meg sem érné a postaköltség miatt.


1600 Ft a 10 cs. popsitörlő, a postaköltség pedig 1050.-

2011. máj. 5. 11:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem vennék egyszerre ennyit ahogy az előttem szóló is írta azért. Meg amúgy sem szeretem a vékony törlőket.
2011. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg a kockázat hogy ha mégse jó akkor kidobott pénz.


amúgy értem a logikát de nem mindegyik gyereknek jó.

és nem fog túl sok kelleni ha okosan használjátok.

2011. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Csak az ára kecsegtető. Tudnátok ajánlani esetleg olcsó és jó popsitörlőt?
2011. máj. 5. 11:21
 6/14 anonim ***** válasza:

"nagyon nedves" szöveggel csak annak lehet eladni popsitörlőt, aki még nem nem nagyon használt ilyet.


az nyilván nem jó, ha száraz, de majd fogod tapasztalni, hogy mekkora baj az, ha nagyon nedves. mint amikor nedves ruhával törlöd le a konyhapultot. ha nem elég nedves, akkor nem oldja le a koszt, ha nagyon nedves, akkor meg vizes marad a felület. konyhapultnál ez persze nem olyan nagy baj, de babaposinál az, mert folyik, csöpög és nedves popsit nem lehet bekrémezni.


vegyél egy-két csomag valamilyet aztán legközelebb másmilyet. kb. 1 év alatt meg fogod találni azt a 3-4 fajtát, ami neked beválik (mivel a méregdrágán kívül szinte sosem lehet kapni kétszer, egymás után, ugyanott ugyanazt)


megjegyzés (reklám):

a CBA-nak van egy sajátmárkás aloaverás popsitörlője, egy csomag olyan 300 valamennyi, ritkán lehet kapni, de jó.

2011. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ami nagyon jó az a dm babylove sima fehér törlőkendője és a müller sajátmárkása.


sokan az axxo márkájúra esküsznek.

2011. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Állítólag a müllernek a kék csomagosa jó. A rózsaszín tuti nem, azt próbáltam.
2011. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem a vékonyabb popsitörlőket, és tényleg nem jó egyszerre ennyit venni, mert nem tudod, hogy milyen. Lehet, hogy nagyon ócska.

Ami még jó volt az olcsóbbak közül, az azt hiszem a Silky popsitörlő és a Baby Bruinos (de csak a vastagabb fajta, a vékony nem jó) vagy mondjuk a Tescos popsitörlő.

Én mondjuk próbálkoztam ezzel-azzal, de valahogy utána mégis mindig az akciós márkás popsitörlőknél kötöttem ki.

2011. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.

Az említett üzletek közül nálunk csak a tesco van, uh majd kipróbálom azt.

2011. máj. 5. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!