Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! 3. babámmal holnapra...

Csajok! 3. babámmal holnapra vagyok kiírva és nem tudom eldönteni, ez csak jósló vagy már fájás?

Figyelt kérdés
Nekem mindig burok repedéssel indult. Most viszont tegnap este óta kemény mensihez hasonlító görcseim vannak, amiket még nem lehet mérni ,mert folyamatos fájdalom. De fáj rendesen.Most mi lehet ez? Holnapra vagyok kiírva és 3 napja még csak ujbegynyire volt nyitva a méhszájam. Szerintetek megindul magától? Ja az lemaradt, hogy fekve jobban fáj, ha felállok, mintha enyhébb lenne.
2011. máj. 5. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy álljak meleg víz alá, és ha annak hatására elmúlik, akkor "csak" jósló, ha nem, akkor már igazi fájások!

Egyébként én az utóbbira tippelnék, nekem nem jóslónak tűnik, de próbáld ki a zuhanyt!

2011. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem sem jóslófájások. Nekem mind a 3 babám születése fájásokkal indult, a burkot csak a kitolási szak előtt kellett mindig megrepeszteni, mert magától egyiknél sem akart.

Valószínű tágul a méhszájad, próbálj meg pihenni, zuhanyozz le stb...

Remélem könnyű szülésed lesz. :)

2011. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez az egybefüggő fájdalom, ami még azért elviselhető, nem okoz nagyobb gondot, mert talán már örülök is neki, eltarthat akár még napokig is?
2011. máj. 5. 16:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt még, hogy csütörtökön a méhnyak állapota 1111 volt.
2011. máj. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!