Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen matracot használ?

Ki milyen matracot használ?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
kókuszt
2009. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 juditzita ***** válasza:
100%

Kókusz!!

Légáteresztő, és nem süpped.

Tartja a kis hátát, gerincét

2009. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kókuszmatrachoz is ajánlott a légzésmegfigyelő?
2009. márc. 9. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: nekünk a vastagabb kókuszmatrac van (azt hiszem 8 cm-es). A légzésfigyelőt elvileg a matrac alá kell tenni, hát nálunk úgy nem működött. Lehet, h' más típusú jó lett volna, vagy esetleg vékonyabb matrac. Egyébként a kókusz egyik nagy előnye a légáteresztés, ahogy azt írták is.
2009. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kókuszmatracot vettünk. Mindenhol ezt dicsérik. Légáteresztő, nem tapadnak meg benne az atkák, meg a többi lény. Kibontottam a huzatot, hogy megvizsgáljam, és tényleg érdekes az összepréselése. Remélem bejön.
2009. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kokusz matrac van nekünk is! A légzés figyelőt így is használjuk hiába légáteresztő!
2009. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szivacsmatracom van, de kemény és vastagabb.Nagyon jó szerintem ez is.Elég kemény ahhoz hogy jól tartsa a hátát.
2009. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is szivacsmatrac van,véknyabb,de jól bevált.
2009. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!