Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső és hátsó falon tapadó...

Mellső és hátsó falon tapadó lepényem van. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánajárni mit jelenthet, de nem találtam semmit. Kérdeztem a szonográfust is az uh-n, de azt mondta, hogy ez nem jelent semmit. Azért kicsit aggódom. Van/volt valaki hasonló helyzetben?

29 hkm


2011. máj. 6. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, semmi gond nincs ezzel!
2011. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aggódni?!Mindkét tapadási hely jó,és ideális!Annyi,hogy ha elöl tapad,akkor később,vagy gyengébben érzed a baba mozgását.A legjobb a hátsó fali(mivel akkor a babát "semmi" nem takarja el(persze a hasfalon,a méheden,és a burkon kívül).A leg"rosszabb",ha a méhszájon tapad.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
off: én azt olvastam több helyen hogy akkor lehet hamarabb érezni a babát ha a mellső falon tapad a lepény mert így közelebb helyezkedik el a hasfalhoz!
2011. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

"Az mellső falon tapadó méhlepény esetén előfordulhat, hogy az anyuka csak később érzi meg az első magzatmozgásokat"

(utolsó voltam,most csak ezt találtam,miszerint később érezni a baba mozgását ha elől tapad a méhlepény)

2011. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem.... A mellső az első, a hátsó az hátsó. Hogy tud két helyen tapadni :) ?! Még azért fontos ezt tudni, mert mellsőnél jobban kell figyelniük, ha viszonylag alul van, nehogy császárnál belevágjanak.
2011. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg úgy lehetséges ez, hogy a méhlepény egy része a mellső falon tapad, a másik fele viszont már átér a hátsó falra.


kérdező, nincsen semmi baj, ne aggódj, igazuk van az előttem válaszolóknak, a méhszájon tapadó méhlepény okozhat problémát.

2011. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez a furcsa nekem is, hogy egyszerre 2 helyen tapad. Amikor meghallottam azt hittem először, hogy 2 lepényem van csak eddig nem vették észre. Akkor tulajdonképpen mondhatjuk azt is akár, hogy oldalt tapad, mert előre is belóg meg hátra is, nem?
2011. máj. 6. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy képzelem el! De legközelebb kérdezd meg a dokidat, hogy valójában hogy is van ez. Kíváncsi vagyok!
2011. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szonográfust megkérdeztem, de nem adott konkrét választ! Jövőhéten megyek vissza terhesgondozásra, majd ott rákérdezek.
2011. máj. 7. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!