Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok, első...

31 hetes terhes vagyok, első babámat várom. Eddig minden szép és jó, viszont most azt mondták nekem az ultrahangon, hogy 2 hét múlva menjek kontrollra, mert kicsit meszes a lepényem. A papírra ezt írták Placenta mellső falon tapad, III. st?

Figyelt kérdés
Mit is jelent ez pontosabban? Tényleg kezdhetek aggódni, hogy előbb fog megszületni?
2009. szept. 8. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kezdj aggódni,pihenj sokat.Ha figyeli az orvos nem lehet baj.Harmad fokban érett a lepényed,és emiatt lehet hogy hamarabb fog megszületni,nehogy a tápanyagellátás megszűnjön.De van olyan akinek huszonpárhetesen ilyen érett a lepény,és végig kihordja a babát.
2009. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Igyekszem sokat pihenni.
2009. szept. 8. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szintén 31 hetesen mondták hogy III fokban érett a lepényem, szintén mellső falon tapadt , a baba súlya 1700gr. 2 hét múlva kontrollon a baba már 2200gr. Elvileg annyit jelent,hogy öregszik a lepény és kevesebb tápanyag jut a babának. Hallottam már olyat hogy valakinek 29 hetesen 3 fokban érett volt a lepénye és túlvitte 2 napot.

35 hetes km

2009. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!