Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok normális ha...

29 hetes vagyok normális ha mensi szerü görcseim? Lehet az idöváltozástol van? Enyhe görcsök! Kicsit aggodok!

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad dokival mert ha ezek összehúzódások még ha kicsik is akkor kell visszatartás. Én 26 hetesen jártam így! Most már minden rendben:D 30 hetes pocis
2009. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek nögyógyászhoz majd mondom neki! Köszi a választ:)!
2009. márc. 9. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most 32 hetes vagyok. A 28. héten én is ilyen mensi görcsöket érzetem. A dokim azt mondta, nem éppen jó, ezért pihenjek annyit, amennyit csak tudok. Megfogadtam, többet feküdtem napközben is és azóta nem jelentkeztek.

Remélem nem is fognak, mert tényleg korai lenne.

Minden jót neked!

2009. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, és amióta terhes vagyok, végigkísér ez a menzeszes érzés szinte minden áldott nap. De ezek NEM görcsök. A görcs sosem jó. Amíg nem görcsöl valaki, ill. nem vérzik, addig nincs gáz. Nekem magnézium szokott segíteni. Amíg vársz a szerdai dokis időpontra, szedjél magne B6-ot, az izomlazító, na meg jó feszültségre is, lábikragörcsre, stb.
2009. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!