Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó trimeszter fizikális...

Az utolsó trimeszter fizikálisan sokkal jobban megvisel most mint az elős babánknál, ez normális?

Figyelt kérdés

Állandóan le kell ülnöm, nem esik jól állni. Eddig kiválóan eljátszottam a nagyobb lányommal, fel is vettem az ölembe, de már azt érzem nem bírom el.

Háztartási teendőkkel sem haladok olyan tempóban mint eddig.


Nem tudom mi történt, még csak 31 hetes vagyok, sok dolgom lenne még, és jönnek az ünnepek,én meg pont most pukkanok le???


Mik a tapasztalataid?


2011. nov. 14. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma várandóság!Van aki ez elsö trimesztert viseli rosszul,van aki az utolsót.Sokszor az ember megtapasztalja,h a vége felé,már tényleg terhesség van!Ne emelgesd a nagyobbik gyermeked,ha nemesik jól!!!Pihenj,lehet,h csak átmeneti gyengeség.
2011. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!