Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Reggelre...

Mitől lehet ez? Reggelre duplájára dagadt mindkét kézfejem és nem tudtam az ujjaimat kinyújtani, arcom is megdagadt. Pár óra után visszaállt, utána már nem voltam megduzzadva.

Figyelt kérdés
Nem vagyok vizes, a lábaim is "nomálisak".Most vagyok 38 hetes,éjjel mindjárt megjön érzésem volt másfél órán keresztül,gyengén,de felébredtem rá.Nyákdugó még helyén van,eddig semmi panaszom nem volt,jövök-megyek,fitt vagyok,hízni sem sokat híztam.Lassan beindul a szülés?Volt már valaki így?
2011. máj. 6. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem közeleg. Pihenj sokat!
2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp számolj be a dokidnak róla.
2011. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a nők pont így néznek ki szülés előtt! De még lehet, hogy van egy heted is, de lehet, hogy már csak pár nap :)
2011. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kedves utolsó,hogy-hogy nálatok?Talán szülésznő vagy?
2011. máj. 7. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, neeeeeeem :) A nők a családban. Mindegyikünk rendesen bevizesedett a szülés előtt, eltorzul az arc is picit tőle. :S
2011. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah:))köszi,készülődünk akkor,már érzem nem sok van hátra nekünk sem:)
2011. máj. 7. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!