Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett terhes?

Fogamzásgátló mellett terhes?

Figyelt kérdés

rendszeresen szedek gyógyszert,és rendszeres szexuális életet is élünk,most 3 napja mégse jött meg.amióta gyógyszert szedek ilyen még nem történt velem.Ha mégis terhes lennék nem lett baja a gyógyszertől a babának?járt más is így.

már van 2 fiam,a pici most 2 éves.


2011. máj. 7. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Bizony árt neki. Szerintem menj dokihoz, az gyorsabb, biztosabb eredmény, vagy várd meg a szünet végét,(hátha mégis) most úgy se szeded nem?
2011. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,nem szedem,ez a 4.nap,de amíg nem megyek orvoshoz úgy sem kezdem el a következőt.És megtarthatom,vagy elveszik?a tabi miatt.
2011. máj. 7. 08:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Én így jártam, még 4 évvel ezelőtt. A mai fog gátlók, már nem olyan nagy hormon tartalmúak, mint régen, így nem olyan ártalmas. Beszéld meg nőgyógyásszal. Én megtartottam, és tökéletesen egészséges. :)

Tesztet nem csináltál?

2011. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
még nem.ma hoz a párom egy tesztet.ha nincs semmi baja én is megtartom,ha a doki is azt mondja.bár nem terveztük,de ha így alakult hát jöjjön.
2011. máj. 7. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:

na és pozitív lett?

írd már meg

köszike

2011. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom,hogy nem árt neki,egyik barátnőm több hónapig szedte,mindig megjött neki,azért ment el orvoshoz,mert nőtt a pocakja!Egészséges kisfia született!
2011. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam Mercilon szedése mellett fogant - mivel a lányunk egy enyhe fejlődési rendellenességgel született, meg hát az esetleges tabletta-mellékhatások miatt -, ezért mi most a második várandósságnál megjártuk a SOTE genetiaki tanácsadását és Czeizel Intézetét is, mindkét helyen megnyugtató válaszokat kaptunk. Ezek a mai tabik nagyon alacsony hormontartalmú készítmények, pont ezért is lehetséges a teherbeesés akkor is, ha az ember pontosan szedi (persze igen csekély a lehetőség, de mégiscsak van rá példa. Pl én, mert nem szedtem antibiotikumot sem egyéb gyógyszert, nem voltam beteg, nem hányta m kis stb...).

nálunk a vizsgálatok is megerősítették, hogy egészséges a baba. Ennek ellenére azért volt bennünk némi félsz, de hál istennek a dokiknak lett igazuk és makkegészségesen született a kisfiunk.

2011. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi aranyosak vagytok.holnap reggel meg lesz a teszt eredménye.majd megírom,de egyre biztosabb hogy jön a 3.baba.Nem vagyok már fiatal,ezért is aggódtam,de ma már az fájna ha nem lenne baba.egyébként utána olvastam,és én is azt olvastam hogy szinte semmi esély hogy a szedett tabitól bármi baja lenne,nekem meg amúgy is a hónap vége felé van peteérésem,így talán pár szemet ha bevettem ha ő megfogant.Hacsak nem a hormonok játszanak velem.
2011. máj. 7. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:
a teszt szerint nem vagyok terhes,egy síkos lett csak.igy nem nagyon tudom mi lehet az elmaradás oka,jövőhéten megyek dokihoz,majd ő kitalálja.
2011. máj. 7. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy mit mondott a doki!
2011. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!