Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet beszerezni olyan...

Hol lehet beszerezni olyan betétet ami kimutatja, hogy a magzatvíz szivárog? Gyógyszertárakat végigjártam, ott nem.

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam kiírva, ma voltam vizsgálaton, és a dokinak mondtam, hogy reggel többször is éreztem, hogy vizes a bugyim, magzatvíz csordogálhat. Azt mondta, hogy most nem folyik, de ha megint érzem menjek be, de ha megint nem folyik akkor éppen amikor ott leszek.
2009. márc. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz, mert gondolkodtam, hogy vennék ilyet. De állítólag nagyon-nagyon drága, valami pár darab több ezer forint. És rettentő kevés gyógyszertár árulja, legalábbis egyszer valaki ezt írta itt pár hete.
2009. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam sehol,még rendelni sem tudtak a gyógyszertárban,csak ph teszt volt.Azt mondják az is jó,de én nem vettem,mert egyrészt drága,másrészt megnyugatott a dokim,hogy csak vizesebb a hüvelyváladék,nem a vizem folyik.
2009. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem (1.válaszoló vagyok), hogy ha sehol sem kapható,akkor honnan a manóból tudnak az emberek a létezéséről??? Lehet nem is létezik ilyen....... Vagy nem Magyarországon!
2009. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is mindenfele kerestem, de jelenleg úgy néz ki Magyar o-on nem kapható. Pár éve állítólag lehetett még kapni, de akkor is csak helyenként. Régi válaszokat visszanézve olvastam hogy pl. azt hiszem Angliában, Horvát o-ban van ilyen. Nem értem miért nem lehet nálunk us beszerezni, amikor még ha drága is, igény lenne rá. Állítólag a lakmuszpapír is jó, de azt se nagyon árulják a patikák. Én a szülésznőtől kértem párat biztos ami biztos alapon, szerintem érdemes megpróbálkozni vele, hogy ne kelljen mindíg berohangálni ha gyanús esetleg...
2009. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én csak ezt találtam:)

2009. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!