Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 40. hetet és...

Holnap töltöm a 40. hetet és semmi jele, hogy ki akarna jönni a gyermekem. A lábam már fáj, ezért inkább fekszem egész nap. Ez hátráltatja a megindulást? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele,csak 8 hónappal ezelőtt. Aztán jött egy hidegfront és a 41. hét végén megszületett a kisfiam. Szerintem egy kicsit sétálgass, meg pár lépcsőfokot tegyél meg, de ha nem teszed az sem baj. Előbb utóbb úgyis ki kell jönnie a szépségnek:) Könnyű szülést!
2009. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, én ma töltöttem a 40. hetet és szintén semmi jele, hogy ki akarna jönni. Kénytelenek vagyunk várni, előbb utóbb ki kell bújniuk. Kitartás!
2009. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokszor a40 hetes terhesség csak 38 vagy 39 hetes valójában. Amúgy is, az egy átlag. Nekem mindkétszer a 42 héten indították meg a szülést, de így visszagondolva fölösleges volt.

Az elsőnél ki is akadt a saját dokim, hogy minek, mert csak az ügyeletes csinálta az ágyhiány miatt. A másodiknál már nyílt a mészájm megszültem volna fájdalom nélkül, utólag jöttem rá, hogy nyaralni sietett a dokim.Ha tiszta a magzatvíz, akkor semmi ok az izgalomra. Nemsokára meglesz. Leszállt a hasad?

2009. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ülj törökülésbe, úgy nem fáj a lábad. Így vizualizáld, gondold el képszerűen, hoyg megindul a szülés, bemégy, megszülöd, meglátod, stb. Érezd, mintha megtörténne.

Masszírozgasd a gátad olajjal, puhuljon meg, mire szülsz!

Képzeld el, milyen jó lesz ha kinn lesz!

Sokszor a gondolaton múlik minden.

2009. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mozogj minnél többet, lépcsőzz, sétálj, most úgyis szép az idő, legalábbis itt nálunk, 7 ágra süt a nap. :) Vagy tornázz egy kicsit szép lassan.
2009. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy pénteki napon kitakarítottam az egész házat, több fogást főztem nem tudom miért szerintem tudat alatt éreztem hogy nem sok van hátra bár nem voltak jósló fájásaim, szombat reggel fél 5-kor 10 perces fájásokra ébredtem de 1 óra múlva elmúlt, délután a párommal 1,5 órát sétáltunk nagyon jól esett, kellemesen elfáradtam, este beindultak a fájások éjjel fél egykor mentünk a kórházba a méhszáj teljesen eltűnt és 2-45-kor már a kezemben tartottam a babát.

Szerintem mindenképp próbálj meg mozogni, sétálni a friss levegőn, de csak annyit amennyi jól esik.

Könnyű szülést kívánok, 5 hetes baba anyukája

2009. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra voltam kiírva és még semmi, szerintem ma ment el a nyákdugóm, de már volt 2x magzatvízvizsgálatom is, most én is sétálgattam kinn, hátha...

Már nagyon várom a kis drágám, hogy kibújjon.

És málnalevél teát is iszom, meg tegnap óta homeopátiás bogyót is, hátha, lehet ennek köszönhetem, hogy végre elment a nyákdugó, ez is több mint a semmi. :-) Egyébként azt érzem, hogy tele vagyok energiával.

2009. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2009. márc. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!