Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt minden nőnek...

Terhesség alatt minden nőnek megnő a melle? És mennyire?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, akinek egyáltalán nem nőtt meg a melle? 22 éves korom ellenére olyan kis mellem van, mint egy 14 évesnek és mikor már megvan a baba a közelebbi rokonok ott vannak a szoptatásnál még ha csak egy pillanatra is de látják a cicim és nem szeretnék emiatt szégyenkezni. És mikor már valaki nem szoptat, akkor a melle teljesen visszáll a terhesség előtti méretére vagy egy kicsit nagyobb marad?
2009. márc. 10. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez elengedhetetlen dolog, persze megnő. Termelődik a tejcsi. Alkati kérdés kinek mekkorára.

Attól is függ mekkor alapban. Pl. nagyon piciből nem lesz D kosár. Nekem pl. 75 C-ből 85 C lett.

Kb. 2 mérettel számolhatsz.

2009. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem se nőtt sokat, mégis volt tejem rendesen. A terhesség előtt 75B-s melltartót hordtam, a terhesség alatt 80B-et, de kicsit nagy volt. Aztán a szoptatás alatt megmaradt ez a 80B. Utána visszament 75B-re. Olyan mintha ugyanolyan lenne mint régen.
2009. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A terhességeim előtt én se büszkélkedhettem nagy mekllekkel:) mégis mind a 4 gyerekemet tudtam (a picit most is tudom) szoptatni. Nem ezen múlik a dolog. Terhesség alatt valamennyit nőnek a mellek (főleg az első időkben), aztán, mikor beindul a tejtermelés méág kicsit nagyobb (teltebb) lehet. Nekem minden baba után kicsit nagyobbak lettek, bár így se azok a hatalmasak. Nekem mostmár pont jók:)) Egyébként meg ne foglalkozz azzal, hogy ki lát szoptatás közben. A kórházban se zavarjon ilyesmi, senki nem azt fogja nézni, hogy mekkorák a melleid)))
2009. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valamennyit mindenképpen nőni fog a cicid,a tej miatt.

Nekem terhesség előtt 80C volt ,után 85 D lett.

Már 6 hónapja nem szoptatok,de még mindig nagyok.

Hidd el ez sem a legjobb,de amikor a baba ott lesz a kezedben nem ezzel fogsz foglalkozni.

Nem kell bárki előtt szoptatnod,csak azok előtt akik nem zavarnak. Én csak a férjem és anyukám előtt etettem meg a picit.

2009. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a szám a melltartó méretnél a mell ALATTI körfogatot jelenti, szóval nem az jelzi ha nő a cici, hanem a kosárméret változás..na mindegy.:)


Nekem 80D volt terhesség előtt és 80 D is maradt.Nem nőtt csak feszesebb lett vhogy amit nem bántam:)

És szoptatás után sajnos kisebb lett 80 C-s.:(((


Leginkább az a baj általában hogy az állaga változik meg a kis mellnek is meg a nagynak is, lazább lesz az állag:/

2009. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 10. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

75Bről átváltottam a 75Cre. És még három hónapom van vissza a szülésig.

Csak a mellemre és a hasamra/gyerekre híztam eddig.

Ha feszül mert olyanja van, akkor az a méret is kicsi:S:S:S

Valahogy irigyellek, hogy ha nem lettél óriási tejcsárda, ha van elég tejed a babának. Ez alkati kérdés, ne szégyenkezz miatta.

2009. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek nem nőttek, csak feszesebbek lettek. Nekem meg az amúgy is nagy még nagyobb lett. Már nem szoptatok és még mindíg nagy. Szóval én Téged irigyellek, hogy nincs ilyen problémád.
2009. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 30 hetes vagyok, de egy grammot nem nőttek a melleim. Még mindig 85B-s melltartót kell hordanom, mint a terhesség előtt. Pedig már előtejem is van. Mondjuk én nem bánom, meg nem is esek kétségbe, mert ez nem jelenti azt, hogy nem lesz tejem, vagy nem fogok tudni szoptatni. Sokat fájnak, feszülnek, csurran-csöppen a tejci is, de a méret nem változott.
2009. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek nem nő meg mele semmit,valakinek 1 méretet nő csak. kis mellőeknél jobban megnő a mell
2022. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!