Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán a 4D-s uh?

Nyíregyházán a 4D-s uh?

Figyelt kérdés

Azt tudom,h a Víz utcán van! Oda be kell jó előre jelentkezni?

A másik hol van? Mert két helyen van nyiregyen.De a másikat nem tudom !


2009. márc. 10. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tegnap voltunk a korházban. Tök aranyos volt a hölgy és szuper volt az egész. Kaptunk DVD-t és fotókat.

10.000 Ft. Előre be kell jelentkezni és a gazdasági irodán a pénztárban befizetni.

2009. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegfű utca 25, Dr.medve rendelője, ezen a számon tudsz időpontot kérni:06-30-4681-741

12.000-be kerül,kapsz dvd-t és fényképet,ha úgy fekszik a baba hogy nem látszik az arca mégegyszer megnézik,de azt már ingyen.

Jó mozizást

2009. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nem válaszolni szeretnék, hanem az első hozzászólótól kérdezném, hogy a kórházba mennyivel előtte kell időpontot kérni 4D-s ultrahangra és hogy melyik doki csinálta?

Milyen számon jelentkeztetek be?

2009. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi még nem járunk ott,h menjünk,még pár hetet várni kell!

De tegnap egy kismamának azt mondták a kórházban,h át tették a víz utcára,és csak ott csinálnak! Akkor most hogy is van ez? Ti a kórházban voltatok és ott hol?

2009. márc. 10. 13:30
 5/8 A kérdező kommentje:

A szegfü utcára is bárki mehet 4D-sre,mert gondolom az egy magánrendelő?.

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 10. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem ebben a hónapban kell mennem 4D-s UH-ra.A kórházba csinálják 10ezer ft.Én úgy tudom a szülészeti zömb második emeletén van ahová genetikai uh-ra kell menni.Az időpontkéréstől számított kb. egy hónapra kaptam is.Ha felhívod a kórházat és elmondod,hogy mit szeretnél biztosan kapcsolják:)Remélem segítettem.

2009. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mostmár én ezt végképp nem értem,mert tegnap mondták a barátnőmnek,ott ahol a genetikait is csinálják,h már megszünt a kórházon belül!

A víz utcára küldték!

Akkor most ez hogy van? Van akit fogadnak van akit nem?!

2009. márc. 10. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Tényleg a szülészet 2. emeletén az ultrahangon kell bejelentkezni. Nem tudom én se mi egyébként a szitu, mert a nőgyógyászem is meglepődött, hogy csinálnak, pedig Ő ott dolgozik a korházban. Szerintem kérdezz ott rá, veszteni nem vesztesz semmit.

Nekem egy hölgy csinálta , de nem tudom a nevét

2009. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!