Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán vagy máshol is...

Nyíregyházán vagy máshol is fizetni kell szeptember 0.1-töl a kombinált tesztért?

Figyelt kérdés

Azt mondja a védőnőm, hogy 10ezer ft lesz. Nekem pont szeptember első hetében kell mennem akkor leszek 12 hetes. Mekkor egy szemétség ez.

Egyébként a kombinált teszt az micsoda? Azt tudom, hogy ekkor kell menni genetikára is. De egyálltalán van értelme ezt a kombinált tesztete meg csináltatni? A genetikán ugy is kiderül, ha netán baj van nem?


2011. aug. 24. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Már az a hely a kevés, ahol ingyenes. Nálunk már régen nem az. A kombinált teszt az uh és a vérvétel együtt. A kettő együtt nagyobb bizonyosságot ad! A vérvétel azért kell, mert nem feltétlenül látszik minden az uh-on!
2011. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor mindenképpen kérem én is a tesztet. Kerül amibe kerül.
2011. aug. 24. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyíregyen pályázati pénzből ment ez a dolog de már ez most lecseng 1-én. Sajna. Mikor az első babámmal terhes voltam akkor még nem volt, most hogy a másodikkal terhes vagyok már nincs, de én rászánom a pénzt.
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!