Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki Crinone gélt?...

Használt valaki Crinone gélt? Volt olyan problémája tőle hogy hüvelyszárazság, ami nehezíti a házas életet? Vagy ami kifolyik felesleges gél-víz szerű-az másnak is kellemetlen szagú volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Lombikos vagyok(8 hetes),progeszteron pótlásra kell használnom a gélt.
2011. máj. 8. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is: gratula!

Én is használtam Crinone-t, igen, hüvelyszárazságom volt tőle. Vizszerű folyásra nem emlékszem, sem rossz szagra. Gyógyszeres szagú, darabos fehér "melléktermék" jött vissza, sokszor rá kellett segítenem (bocs!), hogy kijöjjön, és amikor abbahagytam, utána még kb. egy hétig jött. Viszkettem és pirosodtam tőle. A dokim leoltott, nincs-e fertőzés, de nem volt. Szerintem nem volna rossz, ha tiéd is ezt tenné, ez a kellemetlen szag aggasztana... de lehet, hogy szubjektív.

2011. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kellemetlen szagot én is kb.úgy értettem h valami gyógyszeres,nem tudom mihez hasonlítani szag.Nem hiszem fertőzés(sajnos volt már részem benne,tudom h az is kellemetlen szaggal járhat,de ez nem olyan)de majd azért mondom a dokinak.A hüvelyszárazság ellen mit lehet tenni?
2011. máj. 8. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is használtam, v olt vízszerű folyás és jött is ki a felesleg. De ilyenkor nem is lehet szexelni. Lombik után a 12. hétig.
2011. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, beültetés után nem lehetne sexelni jó pár hétig!


A gélt én meg olyan undorítónak tartottam, benyomtam és két-három napig semmi nem jött vissza, de pl. a negyedik nap meg egy jóóó adag fehér túrószerű, gumis vacak, amit eléggé utáltam, de már túl vagyok rajta szerencsére! :) 6. hétig kellett használnom, utána áttértünk utrogestanra.


17 hetes lombikos km

2011. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim azt mondta nyugodtan lehet szexelni,persze nem visszük túlzásba,de már nem is nagyon fogjuk a hüvelyszárazság miatt.Hanyagolni fogjuk amíg használom a gélt.
2011. máj. 9. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is használtam, hüvelyszárazságom nem volt tőle, egy kevés időnként visszajött, de nekem azt tanácsolta a doki, hogy az új adag felhelyezése előtt az előző visszamaradt "anyagot" tejsavas hüvelyöblítővel (gyógyszertár)öblítsem ki és így elkerülhetem, hogy összegyűljön a hüvelyboltozatban és később nagyobb adagban visszajöjjön!

Nekem bevélt, 5. héttől használtam a 13. hétig.

2011. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!