Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ugyan úgy...

Terhesség alatt ugyan úgy lehet szőrteleniteni, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Konkrétan a gyantára és az epilátorra gondolok.
2009. márc. 10. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,a krémnél kicsit jobban kell szellőztetni,de semmi extra.
2009. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán az epillátort nem kéne.Csak abból indulok ki,hogy a masszirozókra is rá van írva terhesek ne használják.De biztosan kapsz eltérő véleményeket erről,hogy én használtam és nem volt semmi baja..stb.Én inkább a borotvát használom addig meg a gyantát.
2009. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt én is epilátort használtam, de azóta képtelen lennék rá. Hisz nem épp a legkellemesebb érzés. Inkább borotva. Gyantát még sosem próbáltam.
2009. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt mondom hogy szabad, de én pl. epilátort használtam és megmondom őszintén , terhesen is.

Mivel egyébként 2 naponta borotválhattam volna az adott felületet.

Érdekes, hogy terhesség alatt jóval kevesebb szőröm nőtt, és sokkal tovább sima maradt a felület, így mikortól megtudtam h babát várok (kb.7.hét) a szülésig összesen 3x epiláltam!!!

A gyantázás viszont jobban fájt, valahogy jobban fel volt puhulva a bőröm és folyton bevérzett, azzal nem is kísérleteztem.

2009. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!