Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok. Egy...

25 hetes kismama vagyok. Egy jó ideje érzem már a pocaklakóm mocorgását. Most viszont 2 napja nem igazán. Az bajt jelent? Vagy csak pihenőre fogta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Frontoknál előfordulhat, hogy kevesebbet mozog a baba, de azért az fontos, hogy mindennap mozogjon!

Nekem hidegfrontoknál nem igazán mozgott csak este.

2011. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 'pihen'. Lehet, hogy hatással van rá a front is.

Mennyetek be a kórházba (szülészeti ambulancia), ott néznek egy uh-t és mindent megtudsz a babáról. Mármint, hogy mi a helyzet vele.

Pakolj össze fontosabb dolgokat: törülköző, háló ruha, fogkefe, tusfürdő, 2 db papucs(!), wc papír, gyógyszerek, zsebkendő, mobil töltő, etc.

25. héttől általában bent tartanak, de ha nem lesz semmi súlyosabb dolog, akkor nem fognak.

Mi 24.héten voltunk bent, de minden rendben volt, mehettünk haza. 27. héten meg befektettek 3 panaszmentes napra (beindultak a fájások).

2011. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyél egy csokit, igyál egy-két korty kólát, tegyél egy picit a hasadra valami hidegebb dolgot, attól tutira beindul.

Nekem is front érzékeny volt a babám, és most is érzékeny a hidegfrontra.

Ha érzed, hogy mozog, csak kevesebbet, nem kell rögtön ügyeletre menni, ha egyáltalán nem mozog, akkor viszont mindenképpen menj be.

2011. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!