Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok. Elég...

32 hetes kismama vagyok. Elég aktív a kis pocaklakóm mocorog "rúgdos", bögdös és minden egyéb. Lehet csak én reagálom túl de úgye nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Semmi rosszat, ha nem mozogna, na az rossz lenne. Lesznek majd időszakok, amikor sokáig meg sem fog mozdulni (hely szűke, front...)
2011. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
? Nem jelent rosszat,teljesen természetes hogy mozog,már sokkal fiatalabb korábans is mozgott,csak akkor még nem érezted:)
2011. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy nem gond ha mozog az a "dolga":)Persze ennél hamarabb is már ilyen aktív volt.Csak első babám és ismeretlen a helyzet,éjjel is sokszor fennt vagyok mert még akkor is aktív.Csak ezért kérdeztem.
2011. júl. 6. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen mindig azt mondtam, hogy a babám tuti nem alszik. Hihetetlen aktív volt. Én nem bántam, örültem inkább neki, még ha néha már kényelmetlen is volt.

Ha sokat mozog nem baj.

2011. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én babám,pont ugyan ilyen,még éjjel sem hagy békén:) pedig még csak a 23ik héten vagyok! Kisfiam is aktív volt de ennyire azért nem!
2011. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is nagyon aktív volt:) Éjjel-nappal mozog:)

Azt mondják a vége felé már lelassul mert nem sok helye van:)

Hát így a 36 héten sem mondhatnám,hogy a kicsi fiacskám lassulna vagy nem nagyon férne el,pedig a dokibácsi szerint elég nagy lesz és még így is rengeteget mozog:)

Ne izgulj,örülj,hogy mozog és érzed,hogy a gyereked ott van:)

2011. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, rosszat nem jelent.

Viszont lehet, hogy kint is hasonloan nyugtalan babad lesz.

Legalabbis nalunk igy volt.

A nagyobbik fiam nem volt pocakban allandoan aktiv, csak szakaszai voltak. Neha majd szetrugott, utana meg hirtelen ugy le tudott csendeslulni, hogy sokat izgultam erte a vege fele.

Kint is ilyen lett, a mai napig ilyen: eber allapotaban rettenetesen aktiv, jon, megy, meg sem all, viszont ha alszik, akkor csak elterul es meg sem moccan, helyet is csak nehany orankent valt. Picikent az ejszakat is hamar ataludta, nem mozgolodott.


Ellenben a masodik fiam vegig nagyon-nagyon aktiv volt, sorozatokat rugott, nem volt nagy pocakom es a vegere mar nagyon fajdalmas volt a mozgasa, eros is. Volt, hogy feszes felsoben fizettem a penztarnal, a fiam akkorakat mozgott, hogy a hasam hullamzott ossze-vissza. Ez mar az utolso hetekben volt. A mellettem levo penztarnal nezte egy 30-as pasi es elfeheredett, le kellett ultetni, persze odaallt mindenki es azt mondta, hogy a hasamat nezte es rajott a rosszullet, mert ez neki durva.

Hat ennyit errol. Meg jo, hogy en birtam. :-)


Szoval a lenyeg: a gyermekem kint is nyugtalan, eberen is aktiv, de almaban is allandoan jar keze, laba, masfel eves es meg most is ugy alszik, hogy rengeteget forgolodik, felul, felterdes kozben, stb. A sok mocorgas miatt picikent rendszeresen felebresztette magat a legmelyebb almabol is. Nagyon sokat szenvedtem emiatt vele, az atlag napi alvasom 3-4 ora volt, de az is 20 reszletben. Es pont a sok mozgas miatt.


Remelem, hogy nalatok nem fog mukodni a megfigyelesem!

2011. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!