Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-s ultrahangon ha alszik a...

4D-s ultrahangon ha alszik a baba hogy lehet felkelteni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szokták javasolni, hogy a vizsgálat előtt egyél meg egy szelet csokit vagy pár szem szőlőcukrot, vagy igyál meg egy kevés cukros üdítőt, attól felturbózza magát a babóca.
2009. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felkelteni nem igazán lehet.

De amikor hanyatfekszel nagy esély van rá,hogy magától felébred.

Én is izgultam,de mihelyt lefeküdtem egyböl ficánkolt.

2009. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár korty Colát adtak,meg csokit.Sokat nem segitett,utána oldalra fordultam és aki csinálta az UH-t megkérdezte kicsit meg e böködheti a hasamat,picit megnyomkodta oldalrol,erre felkelt a kisasszony:-) De mesélte hogy volt olyan is akit el kellett küldenie sétálni
2009. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én ettem elötte csokit, meg ittam is cólát, de az én babómat nem sikerült felébreszteni, pedig a szonográfus még oldara is fektetett. Néha volt egy kis lábmozgatás, meg egy-két ásítás. Persze mikor a vizsgélatnak vége volt, már egyböl ficánkolt. Reméljük a tiéd nem ilyen lusti! Üdv: Anita
2009. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az egyik Uh alkalmával én is mindent bevetettem, hogy mocorogjon, az eredmény egy rúgás, és a cumizás, annyi.

Kb ki se értem a vizsgálóból, mikor a szentem felkelt, nyújtózott olyan talpi számolósat, és nekiállt élni. Máskor is hasonlót adott elő, bár ott a dokival karöltve néztük a képernyőn megjelenő gömböt, ami a babám volt, mint akiből csomót kötöttek, hogy akkor az a feje és az a popóka, vagy fordítva, mozgatta a kezét, meg a lábait, de az istennek sem akart kicsit nyújtózni.

Remélem legközelebb azért nem lesz ilyen kis lustika, és szégyenlős.

2009. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam éjszakai legény ő éjjel van fenn nappal pedig alszik igy hát én is ideges voltam,hogy majd aludni fog!

De reggel mikor felkeltem ittam 2 kávét az uh elött ettem 1 szelet csokit és olyan ficánka volt hogy mondta a doki,hogy nagy ritkán sikerül ilyen jól a felvétel:)!

Probáld ki te is hátha bejön!

Jó mozizást ez egy szép élmény lesz:)!

29 hetes kismama

2009. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!