Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kispesten ki jár védőnőhöz?

Kispesten ki jár védőnőhöz?

Figyelt kérdés
Kispesten aki jár védőnőhöz milyen a tapasztalatok róla? Kedves,megértő? Terepszemléle terhesség elött kijön?
2009. márc. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, melyik részén laksz?

Több körzet van. Én a kertvárosi részen, ez az Ady E. útihoz tartozok, és terepszemlére hozzánk nem jött ki a védőnő, terhesség alatt bejártam hozzá, de ahogy megszületett a baba, azóta is rendszeresen jön, kedves, aranyos, nagyon sokat segít, és egy tündér!! :)

2009. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok :) Az 50es villamos Lehel utcai megallójánál lakom.
2009. márc. 11. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Az jó, én is ott laktam 20 évig. Kicsi a világ. Lehet hogy ismerlek is. :D

Na mindegy, a lényeg, hogy akkor Te a Berzsenyi utcai védőnőkhöz tartozol. Akinél én voltam, még a terhesség elején, nekem nagyon szimpatikus volt.

2009. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is a Berzsenyi u.-hoz tartozom, és nagyon aranyos a védőnőm.Én a 36.hétig havonta bejártam hozzá, utána ő jött hozzám még szülés előtt.És azóta is:)

Bármi gondom volt mindig tudtam hivni és segitett.

2009. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,akkor bátran megyek hozzá :)
2009. márc. 11. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen a védőnéni??? Te is a Pusztai Ferencnéhez jársz?


9hetes baba anyukája

2009. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mi nem oda jártunk hanem vmi fiatal Gabriellához,de nekem az összes nagyon szimpatikus és kedves
2009. dec. 31. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!