Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32+4 napos kismamik! Normális...

32+4 napos kismamik! Normális az ha mostanánban gyakrabban (mert eddig nem éreztem soha) leginkább éjszaka mensi szerű fájdalmat érzek alul a pocakomban, nem görcsöl csak tisztára olyan mint amikor még menstruáltam? Nem korai ez? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen,bár még csak egyszer-kétszer,én úgy tudom,ezek jósló fájások,de nem aggódj,nem lesz semmi gond.Írd be ide a keresőbe a jóslófájás szót,kiad egy csomó 31-32 hetes kismama által írt kérdést,én is így jártam utána.Minden jót nektek!

34 hetes kismama

2009. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek jóslófájások, amik ebben az időszakban már teljesen természetesek. Béres Magnéziumot vagy Magne B6-ot lehet bevenni. Ezeket javasolják a keményedésekre.
2009. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Ez nagyon izgalmas:))
2009. márc. 11. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Több mint valószinü josló fájások már gyengébben.Erre ajánlom neked a panangint ugyanis nekem ezt irta a doki.Mert nekem is görcsölgetett a hasam.Gyógyszertárban lehet kapni recept nélkül.33hetes kismami
2009. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta már 13 éves a puja, erősítés is érkezett?
2022. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!