Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Nagyon szükségem van a pénzre és szombatra ajánlottak munkát: Discoban pohárszedő. A cigifüst árt a babámnak? Illetve lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen árt!
2011. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Hm, engem most itt megköveznek... Nem hiszem, hogy ártasz vele. Ha nagyon rá vagy szorulva a pénzre, és te nem dohányzol, és nem mész minden nap ilyen helyre, akkor ez belefér. Ha elmegy a baba, akkor nem ettől fog, ill. semmilyen károsodás nem lesz. Sokan ilyenkor tudják meg, hogy terhesek, mert rendszertelen a ciklusuk, és eddig dohányoztak. Az sokkal, de sokkal károsabb.
2011. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz gond. Ha bármi baj is történne, az nem ettől. Van,aki az egész terhességét végig pöfékeli és szerencséjére egészséges babája születik!
2011. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénztelenség nagy úr,nyilván Te is tudod ha talpalós munkát vállalsz terhesen. Ha az eddigi leletek jók és a közérzeted is megfelelő akkor vállald el. A babád miatt mész gondolom. És hogy ki szerint egészséges az engem nem érdekelne,mert úgy se ők tartják majd el a gyereked. Egyszerűen kell a pénz és kész.... Ja és igen, árt a bűzrúd,akár aktív, akár passzív doháyos vagy. (Több ismerősöm is a bárpult mögül ment szülni egészséges gyereket.)
2011. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én már nem dohányzom. Igaz csak azóta hagytam abba mióta megtudtam, hogy terhes vagyok. Nem gyakran mennék ide dolgozni, egyszeri alkalom. Nem sok pénzt kapok ezért de aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli. Sokba van a babóca és nem mindegy ez a 3-4 ezer forint ide vagy oda.
2011. máj. 11. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Discoban pohárszedő???Na ne vicceljetek már,Én pultban dolgoztam,de láttam éjszakáról-éjszakára,hogy mit le nem szenvednek a pohárszedők (nálunk csak fiúkat alkalmaztak,nem véletlenül) A cigifüst az csak egy dolog,de tömegben a poharakat egyensúlyozva elég nagy veszélyben vagy,hogy neked mennek,beléd mennek,megütik a pocakodat.Tudom-tudom a pénz nagy úr,de én nem hiszem,hogy válalnod kellene!
2011. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltam már pohárszedő. Sajnos nincs semmilyen munka és persze nagyon vigyáznék, a tömegen nem kell átmennem szerencsére a disco elhelyezkedése miatt. Bár itt nem is szoktak olyan sokan lenni, ráadásul idő főleg idősebb korosztály jár nem a dühöngő korosztály.
2011. máj. 11. 16:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát te tudod...
2011. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a pénz nagy úr, de nagyon vigyázz. A cigifüst nem árt a babának, még nincs olyan közvetlen kapcsolata veled, az kb majd most kezd el kialakulni. A lényeg, hogy ne üssenek meg, és ne lökjenek fel. Vigyázz, nehogy rosszul legyél a füsttől. Amúgy a dokid véleményét is kérd ki szerintem.
2011. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam amikor kiderült,hogy terhes vagyok.Addig dohányoztam de azóta egy szálat sem.Még 3 hétig kénytelen voltam dolgozni.A munkahelyem egy füstös kocsma volt.Én azóta is aggódom nincs esetleg ez miatt baja a babának.Bár a vizsgálatok szerint jól vagyunk.
2011. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!