Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok,...

10 hetes kismama vagyok, hamarosan esedékes a Down-szűrés. Az Istenhegyi Klinikán kívül máshol mennyiért végzik el ezt a vizsgálatot és az mennyire megbízható? Nekem még a MÁV kórházat ajánlották.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9.000ft-ért csinálták, vidéki városban, de megbízható, bárhol csinálják... egységes vizsgálat. ez a kombinált teszt volt, az integrált sokkal drágább lett volna, de koromnál és az eredményeimnél fogva azt feleslegesnek találtuk.
2009. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!én most vagyok 14.hetes.a kombinált down szűrést a sejtbanknál csinálták,az örs vezér térnél-ingyen.a dokim megcsinálta az ulrtahang(tarkóredő)részét,azt vinnem kellett,ott pedig vért vettek.1 hét múlva neten nézhettem is az eredményt.
2009. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bolgárkerék utcában tudtommal a 12 heteseknek ingyenes a vérvétel.Az ultrahangért (ami kell a tarkóredő miatt) kérnek pénzt, de ha te úgy szeretnéd, akkor már kész ultrahanggal is mehetsz hozzájuk.Én először oda voltam bejelentkezve, de a végén találtam egy közeli kórházat, ahol szintén ingyen csinálták.A mintákat így is úgy is a sejtbankba küldik tudtommal.A 18 hetes szűrésért fizettem ha jól emlékszem 15.000 Ft-ot.
2009. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 15. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!