Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25+5 hetes kismama vagyok....

25+5 hetes kismama vagyok. Mit lehet tenni derékfájás ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap többet dolgozgattam itthon.Délutánra nagyon elkezdett fájni a derekam.Reggel már alig birtam felkelni,mit lehet ilyenkor tenni?Azt hittem,hogy a derékfájás csak 7-8 hónaposan van.
2009. márc. 11. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 26 hetes vagyok, de nekem már hetek óta fáj a derekam. :o( Esténként a legrosszabb, addigra már szinte mozdulni is alig bírok, volt, hogy sírva totyogtam ki a wc-re. :o(

A párommal szoktam minden este átmasszíroztatni, olyankor szó szerint "recsegnek-ropognak" a csontjaim, de utána megkönnyebbülök. + éjszakára egy nagy, kemény párnát teszek a lábaim közé, az is segít valamennyit. Sajnos azt mondják, hogy ez elmúlni nem fog, csak a szülés után. Én azért reménykedek, hogy a párom "csodát" tesz. :o)

2009. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adri baba ***** válasza:
Elviselni:)Mást nem tudsz tenni,a masszírozással óvatosan!!A langyos víz jót tesz!Feküdj be a kádba kicsit lazítani!
2009. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Jó babavárást!
2009. márc. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!