Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szolizni? Még...

Terhesen lehet szolizni? Még nagyon az elején vagyok. Kb 3 hetes.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 08:43
1 2
 11/20 Adri baba ***** válasza:

Szerintem se kockáztass,ha barna akarsz lenni van már Uv mentes lehetőség is.

Teljesen igazad van hogy nem akarod elhanyagolni magad és szép akarsz maradni,de akkor probáld ki mást.

Google ba ird be hogy UV mentes barnulás és keresgélj,talán találsz megfelelőt:)


Sok boldogságot a babához :)

2011. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem szabad, tényleg!!! És egyébként is, kit érdekel a barnaság, amikor egy életért felelsz?!

Neked sem fog hiányozni, pár hét múlva csak a babára tudsz majd gondolni és nem ezekre a külsőségekre... :)

2011. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem a nőgyógyászati asszisztens is mondta a magzatvíz felforrósodik, illetve a testhő magasabb lesz" mesterséges láz", ami a babánál idegrendszeri károsodást okoz.
2011. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Én jártam szolizni, heti 2x6 percet, összesen talán 6 alkalommal. DE: szigorúan álló szoliba és csakis olyanba, amelyik jól hűt!!! A meleg az, ami árthat a babának. Én plusz védelemként még törülközőt is tettem a hasam elé.

Te még nagyon az elején vagy, szerintem heti 1-2 alkalomtól semmi bajod nem lesz. (Gondolom nem az egész terhesség alatt akarsz járni?!)

(Ja és kikértem előtte a dokim és védőnőm véleményét is.)

2011. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13.07-es vagyok: elfelejtettem írni, hogy lécci ne hurrogjatok le, amiért le mertem írni a válaszomat :-))) Mindig megkapom, hogy milyen kismama vagyok, merthogy fontosabb a küllemem, mint a babám. Pedig nem így van. Tényleg hófehér a bőrőm, a napot és barnítót nem bírja, és engem nagyon-nagyon zavart! És azért mert egy kicsit odafigyelek magamra, attól még lehetek én is igazi kismama.

BOCS, de ez most kijött...

2011. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%

sziasztok!

34 hetes vagyok és én végig jártam minden héten 15 percet kizárólag uniós szabványnak megfelelő csöves szoliba ami jól hűt.fizikai képtelenség hogy a magzatvíz felforrjon főleg nem 15 perc alatt.vannak akik elítélik az én hozzáállásomat azzal sincs semmi baj ,de mindenkinek szuverén joga eldönteni mit vállal be és mit nem.az alkohol a drog és a cigaretta na az káros!

az én babám kifejezetten szereti-)ami jó a mamának az jó a babának is persze ez mind hozzáállás kérdése de én edzeni is jártam 7. hónap végéig és nem vagyok naomi campbell de hófehér sem,és remekül érzem magam a bőrömben.

jó babavárást!

2011. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 sumergo ***** válasza:
69%

Nem akarod magad elhanyagolni????

Mert aki nem szolizik, az akkor igénytelen?

Szerintem meg az igénytelen, aki szolizik. Pár év és "csodás" lesz a bőre! Ha nem tudsz lemondani a szolizásról a pici babádért......

2011. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szültem, és időnként én is elmentem szolizni, csak a hasamat letakartam törölközővel. Semmi baja nem lett tőle a kisfiamnak, még élvezte is, végig ficánkolta, bulizott a zenére :) Semmi bajotok nem lesz tőle, csak vigyázz, hogy ne égjél meg, és a hasad ne melegedjen át.
2011. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A nap nem káros, ha nem délben fekszel ki. Persze hasat süttetni nem szabad. A D vitaminra kifejezetten szükség van!
2011. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16:35 ös vagyok,nem tudom hogy sumergo válasza az igénytelenségről nekem szólt e,de elmondanám hogy 34 éves vagyok 20 éves korom óta szolzok heti kétszer minimum(kivéve terhesen akkor csak egyszer)és a bőrömnek semmi baja bármelyik 18 éves lány mellé oda merek állni a bőrömmel(is)merthogy szolikrém és a rendszeres testápolás(testradír,testápoló stb) csodákra képes.

sztem semmiképp sem igénytelen aki szolizik és az sem az aki nem ez pusztán beállítottság kérdése és minden ember más,én tiszteletben tartom ha valaki nem de azt is ha valaki igen is jár szolizni.

szép napot mindenkinek!

2011. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!