Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan lehurrognak a mostani...

Sokan lehurrognak a mostani kérdésem miatt, de ki mennyit tornázik? 26hetes pocakos vagyok és ált. H-péntekig végig tornázom az 50perces kismamitornát 7vége pihi. De már 1 napot kihagytam és ma sincs túl nagy kedvem hozzá. Muszájmert 11kilót híztam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért hurrognának le?? sztem a legtöbb kismami nem tornázik...vagy azért mert veszélyeztetett, vagy azért mert egy vagy több kisgyerek mellett esélye sincs rá, vagy pedig azért, mert ötül hogy végre kicsit "lazíthat".

Szóval sztem az is nagyon szép tőled hogy 1 héten 5ször tornázol!!!!

Még a 3 is elég lenne sztem..

A súlygyarapodást meg az eredeti súlyodhoz kell viszonyítani.

Különben meg van olyan barátnőm 8teljesen normális súlyú) aki mindkét babájával 20 kilót hízott, pedig nem evett többet mint alap esetben és tornázott is és mégis!! Ilyen alkat. Szülés után az egész lement neki!

2009. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tornáztam, mert veszélyeztetett voltam az elejétől. 14 kilót híztam. Kisfiam 2,5 hós, csak szoptatom, és már 16 kilót fogytam! :)
2009. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vészes a 11kilógrammos hízás. Szerintem csak akkor tornázz, ha kedved van hozzá.

Én 20 kilót híztam első terhességgel, de lement minden amikor fél évet betöltötte a pici. Most a másodikat várom, és még csak a 14hetemben járok, mégis fölszaladt 2 kiló. Nem tornázok. Majd a szülés után. Inkább egyél finom gyümölcsöket.

Szép terhességet!

Ás a tornával csak óvatosan:)!

2009. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azért nem tornázok,mert 1xűen nemtudok dvd-t szerezni,sem letölteni. :-) Neked honnan van?
2009. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat. sajna én is hízékony vagyok és sok gyümölcsöt szoktam enni meg ált. napi 1szer szóval szerencsére nem vagyok kívános. a dokim szerint sok a 11kiló ennyit kellenne egész 9hónap alatt felszednem.
2009. márc. 11. 15:11
 6/8 A kérdező kommentje:
westenbe vettem 990ft (aluljáró szint)
2009. márc. 11. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is tornázom minden nap. Kismamajógázom, ez napi 40 perc...és én is nagyon sokszor nehezen állok neki de mivel hasonló cipőben járok mint Te ( 23 hetes vagyok és híztam 12 kg-ot) első terhességem és szerintem ez elég sok. Nagyon keveset vacsizom vagy semmit,de azért nagyon odafigyelek, hogy bőven egyek vitamint, gyümit, zöldséget stb..de félek, hogy a terhességem végére túl sok lesz a felszedett kiló, mivel amúgy sem vagyok sovány alkat 70kg-val kezdtem 175cm vagyok.

Szóval én szeretnék végig jógázni, sőt még lehet, hogy kipróbálom a kismamatornát is. Szerintem ha probléma mentes egy várandósság nyugodtan lehet tornázni, persze olyan tornát amit szabad egy kismamának.

Kitartást és boldog babavárást!

2009. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak gratulálni tudok, hogy a heti 7 napból 5-ször tudsz tornázni!

Én a terhességem előtt rendszeresen jártam fitness terembe heti 2 v. 3 alkalommal, de mióta terhes vagyok nem bírom. Persze nem is ugyanazt várom el magamtól, amit előtte csináltam, de már 20 perces mozgás is nagyon kifáraszt. Most 23 hetes vagyok, igaz még dolgozom is, meg költözködünk is, tehát van mit csinálnom, de nagyon hiányzik az a fajta mozgás:-)

Amúgy minden DVD üzletben kapható legalább 3 fajta kismama torna DVD. Én is vettem, de még nem sokszor csináltam végig:-(

Jó tornázást!

Üdv!

2009. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!