Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs elegetek abból, hogy...

Nincs elegetek abból, hogy lehurrognak mások?

Figyelt kérdés
Én annyira unom már, hogy felteszek egy kérdést, vagy netán adok egy választ, és csak mert más a véleményem, mint az átlagnak, azonnal olyan szinten le vagyok barmolva, hogy az hihetetlen.
2009. júl. 16. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem sokunknak elege van, de ha nem tetszik, akkor ugye ne gyere erre az oldalra, szokták írni... Csak van olyan, akinek tényleg segítségre, tanácsra van szüksége, az pedig örül minden válasznak. Úgyhogy én válaszolok a legjobb tudásom szerint, aztán ha egy más válaszoló lepontozza (mert ez a gyakoribb), hát egészségére...
2009. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De, már én is nagyon unom. Volt egy idő, hogy megfogadtam, hogy nem válaszolok egyik kérdésre sem, de sajnos nagyon sok ostoba ember van, így megőrültem volna, ha nem írhatom le a véleményemet, aminek persze az lett az eredménye, hogy lepontoztak
2009. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Bár a lepontozás még csak hagyján. Engem leginkább azt bánt, hogy csak mert Én máshogy csinálok valamit, mint XY nagyokos, olyan durván lehülyéznek, meg lerosszanyáznak, hogy az elképesztő. Szerintem túl sok itt a magát marha okosnak gondoló, balf..z, az idejével mit kezdeni nem tudó, befordult nőszemély. Tisztelet a kivételnek.
2009. júl. 16. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy sz@rd le,de úgysem megy... mindenesetre jobb ha csak a saját jóindulatoddal foglalkozol és nem a hurrogó okostojásokkal.
2009. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azokat nem csípem akik bunkó stílusban tudnak megnyilvánulni és olyat válaszolni amihez a kérdésnek semmi köze. Pl: tanulj meg helyesen írni,ne tömd hü...ségekkel,normális vagy?, ez meg milyen kérdés? ne nyafogj,inkább a kezed járjon, Minek neked gyerek?, Mit rinyálsz örülj hoogy van tejed, stb... A lepontozások nagyon nem érdekelnek,sajnos egyre több aki csak így tud válaszolni.Én már kérdést sem teszek fel,nem is pontozok,inkább csak olvasgatok,egy két kérdésre válaszolok.
2009. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel te vagy a kérdés feltevője, ezért téged nem tudnak pontozni, a hozzáállásodról, véleményedről nem tudnak tudnak véleményt nyilvánítani ezzel, ezért reagálnak jobban a kommentjeidre.


Ha pedig olyan dolgot írsz, amiről mindenki egyértelműen tudja, hogy nem igaz vagy legalábbis erős túlzás, akkor biztos lesz köztük olyan is, aki ezt szóváteszi.

2009. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az szúrja leginkább a szemem, hogy sokszor arról megy a vita, ki a rossz anya. Mert egyesek szerint rossz anya aki nem tud szoptatni, nem ugrik egyből ha sír a gyerek, stb. felesleges lelkiismeret furdalást okozva az anyukáknak.

Én is már kezdtem kibukni, mert bizony előfordul hogy sírdogál a babám, amíg végzem a házimunkát. A védőnő nyitotta fel a szemem, hogy ha távol él tőlünk minden rokon, nagymama, és egyedül kell megoldanunk mindent, akkor még jó, hogy sír kicsit magában néha. Ettől még nem vagyok rosszabb anya, ugyebár!

2009. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Végre leírhatom, ami a bögyömben van.


Ez az oldal megteremtett egy új állatfajt, a "szuperanya" típust, akinek mindig van ideje rendet tenni, takarítani, főzni, a nap 24 órájában képes a gyerekkel játszani, énekelni, mesélni neki, igény szerint félóránként szoptatja tengernyi tejével, leteszi aludni, és a gyerek zokszó nélkül húzza a lóbőrt reggelig, hogy aztán kipihenhesse magát szuperanyus is, aki persze közben nagyon ad magára, és három héttel a szülés után már izompacsirta, és kőkemény a feneke, mert edzésre jár, meg fodrászhoz, kozmetikushoz, és műkörmöshöz, hogy apuci elégedett legyen vele, hisz mégis csak nő... mindig friss tízórait, ebédet, uzsonnát és vacsorát főz apucinak, és a babának külön-külön, lehetőleg nyolcfélét, hátha épp válogatós kedvükben vannak, és MINDEZEK MELLETT EGÉSZ NAP NETEN LÓG, ÉS BESZÓLOGAT MINDENKINEK!

És nem értem, hogy hogy a bánatos fenébe fér bele mindez 24 órába?!?!


Hogy lehet minden tökéletes körülötte, ha közben az egész napját itt tölti neten, és beszól az egész világnak, tekintet nélkül arra, hogy a kérdező kétségbe van-e esve, vagy csak bizonytalan, és megerősítést vár.

De MIT CSINÁL AZALATT A SZUPERGYEREK?!?!

Egész nap alszik, mert szuperanyus "letette" aludni?


Én örülök, hogy este szusszanhatok a gép előtt, miután végre nagy nehezen elalszik a manó, és egész nap lótok-futok, hogy ezt-azt gyorsan meg tudjak csinálni, el tudjak intézni, és közben megpróbáljak jó anya is lenni, és a gyerkőccel is foglalkozni, aki igenis figyelmet igényel, és nincs időm neten lógni naphosszat miatta!


Vagy én csinálok valamit rosszul?

Nem elég "bamba" a gyerekem, hogy egész nap ellegyen egyedül, amíg anyuka a többieket pocskondiázza?!?!


Na, végre leírtam!

Hetek óta böki a csőrömet!

2009. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pontozásnak csak úgy látnám értelmét, hogy a kérdés föltevője pontozhasson csak...
2009. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 20:05-ös. Annyira örülök, hogy ezt leírtad, Én is teljesen ugyanezt gondolom, de a sok k....g miatt már kezdtem befrusztrálódni. Olyan jó tudni, hogy vannak itt normális, reálisan gondolkodó emberek, aki nem álszenteskednek. Köszönöm szépen! :-)
2009. júl. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!