Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, pénteke...

8 hetes terhes vagyok, pénteken megyek uh-ra. Állandoan fáj a hasam és nagyon erős hányingerem van szinte minden nap, ez normális?

Figyelt kérdés
Nincs vérzésem erőssebb, görcsök csak mint aki elvantelve érzés.A pocakomon is látni már a terhességet. Az előző babámnál a terhességemet kb 5-6 hónaposan vették csak észre az ismerősők ezt meg már most az fiú lett.Lehet ikrek? Vagy lány? Mi lehet a baj hogy már ennyire látszik?
2009. márc. 11. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani,én 12+1 hetes terhes vagyok és ikreim lesznek.Nekem van egy nagyon pici pocim,de semmi.Szóval nem biztos,hogy ikrek.De szurkolok azért!Lány pedig lehet:)Normális a hányinger.

Boldog Baba várást!

12+1 hetes kismama

2009. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok és nekem is sokkal nagyobb hasam, de ez csak puffadás, mert a baba még nem látszódhat hisz2-3 cm:) Szerintem nálad is puffadásról van szó! Amúgy nekem is a 2. terhességem és az elsővel én is lapos hassal járkáltam nagyon sokáig.
2009. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teltség érzés az alhasi vérbőség miatt van, nekem is ilyen volt az első másfél hónapban. Olyan érzésem is volt, mintha megakarna jönni minden pillanatban. A hasfájás meg azért, mert feszül a méhed, nől hiszen kell a hely a babának, túl estem én is ezen, idegeskedtem, de azt mondta az orvosom, hogy ez természetes, bár nem mindenkinél fordul elő.
2009. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!