Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt genetikai vizsgálaton...

Ki volt genetikai vizsgálaton Debrecenben? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem alacsony afp miatt kell mennem. Már Miskolcon voltam genetikai UH-n és azt mondták minden rendben. A dokim is látott azóta UH- többször is és ő szerinte sincs gond, orrcsont tisztán látható, szívkamrák rendben, méretek kornak megfelelőek, de a biztonság kedvéért beutalt Debrecenbe. Ott pontosan mit csinálnak? Mennyi idő után van eredmény?
2011. máj. 12. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott be kell menni papírt beadod behívnak egy uh-ra elég részletes aztán kiértékelik.


időpontot gondolom kaptok elég sokat kell várni.


Én a vesetágulat miatt voltam de elég gyorsan lerendeztek mert családi vonás. Követik a problémákat.


Dr. Lukács János volt a genetikusom nagyon rendes nem latinul beszél a betegekkel nem riaszt el korrekt.

2011. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem láttak orrcsontot, ezért magzatvizet vettek. De ezt neked kell eldöntened, erre nem kötelezhetnek, mert vetélési kockázata van. Teljesen kibírható, nem fájt, 3 hét múlva van eredmény. Inkább 3 hetet vártam, mint 21 hetet, hogy megszülessen és akkor derüljön ki valami.
2011. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!