Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 90% mennyire biztos a 19....

90% mennyire biztos a 19. heti 2D-s UH-n? Tévedhet?

Figyelt kérdés

A 19. héten 90%-ra mondta az orvos, hogy kisfiam lesz.

De ott az a 10%.


2009. márc. 11. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínüleg nem téved. Ha nem látja, amit látni kell, inkább nem mond semmit. Persze a leggyakorlottabb ultrahangos is tévedhet, ezért mondta csak 90%-ra. Nálam bejött, de szerintem ne éld mele magad túlságosan, gondolom, ha kislány lesz, akkor is szeretni fogod.

Mikor az első babámat vártam, megkérdezte egy néni a villamoson, hogy fiú lesz vagy lány. Mindtam, hogy még nem tudom. Ő ezt válaszolta: "Mindegy is. Ha fiú lesz akkor születik majd neki valahol egy kislány, ha kislány akkor meg egy kisfiú". Szerintem ez nagyon igaz.

2009. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 15.héten mondták,h 70%. Aztán a 18.-on,h 100%!

Azt mondják ha 50%-tól többet mondanak valamire az szinte biztos! Sztem a 90%-nak már nagyon nagy az esélye!

Egyébként mit szeretettek volna?

2009. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 12 hetesen 100.............5-ra mondta a lányomat. Most a kisfiamat is. Én elhiszem a dokinak, a jó gépnek, és a saját laikus szememnek. Hisz eléggé kivehető volt a fütyi:)

Úgyh szerintem te is hidd el!

2009. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100.....5=100% bocsi:)
2009. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Én kislány párti voltam, a párom pedig kisfiú.

De végülis mindegy, mert ő csak a miénk! :)

Egészséges legyen a Manóka, ez a lényeg!

A kérdés csak azért merült fel bennem, mert nem lenne jó, ha bevásárolnék kék kisruhákból, aztán kiderülne, hogy mégis kislány a Pocaklakóm! :)

2009. márc. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!