Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először mentetek...

Amikor először mentetek ultrahangra és megláttátok a babátokat elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés

én igen :)

8 hetes, 9mm es babámnak csak úgy pulzált a kis szive

csak úgy zokogtam :)


2011. máj. 12. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Èn egyáltalán nem. örültem neki már régóta akartunk, de akkor már biztos voltam benne hogy terhes vagyok és engem ez annyira különösen nem hatott meg. De mindenki más.
2011. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mikor uh-ra megyek én mindíg majdnem elbőgöm magam,nagyon vártuk már.16hetes kismami
2011. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Sem az elsőnél,sem a többinél.

Ellentétben mikor először át öleltek... első lépésüket tették..


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!


Üdv:2 gyermekes,22+2 h.km.

2011. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem. Csodálkoztam is, mert bőgős vagyok. Most viszont, mikor azt hittem, elveszítem, és kiderült, hogy semmi baj, és az UH-n olyan volt, mintha intett volna (doki is meglepődött, hogy integet), akkor kijöttek a könnyeim. 14 h km.
2011. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindkétszer 8 hetesen mentünk először,és nem sírtam(apával voltam :) ő sem)csak mosolyogtunk amíg néztük és megkönnyebbültünk hogy minden rendben vele.Amikor eljöttünk az orvostól szinte "repdestünk" örömünkben,és átlag 2 percenként újból megnéztük a kapott képet :):)és ez így folyt 2-3 napig :) utána már "csak"naponta egyszer kétszer a következő fotóig.
2011. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak könnyeztem, nem akartam sirásba kitörni a dokik előtt :) de legszivesebben sirtam volna örömömben. sőt még a másodikon is :) Gratulálok neked, és jó egészséget. 25+4 hetes kismama
2011. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor sírtam el majdnem magamat amikor a 4D-n megmondták, hogy kislány lesz. De visszafogtam magam. A többinél csak nagyon boldog voltam :)


30 hkm

2011. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én vigyorogtam mint a vadalma. Nekem ez nem megható, inkább örömteli pillanat volt.
2011. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is vigyorogtam, minta vadalma, meg röhögtünk a dokival, mert a párom első kérdése az volt hogy "ugye egyedül van?".
2011. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor meghallottam, a kis szívverését, nagyon nehezen fogtam vissza magam, hogy ne sírjak. Azóta nagyon sokszor kicsordult a könnyem, amikor olyan pillanatok voltak. Most 37 hetes kismama vagyok, és már nagyon várjuk a kis drágát.
2011. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!