Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok,...

37 hetes terhes vagyok, hanyatt fekve néhány perc után nem kapok levegőt, ez normális?

Figyelt kérdés
voltam ultrahangon ma és majdnem rosszul lettem alatta amig hanyatt feküdtem,nem kapok levegőt, a baba 3 kg-os, ez normális érzés?
2009. márc. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
38hetes vagyok,én sem tudok a hátamon feküdni,alig kapok levegőt az ájulás kerülget.Valamit elnyomhat a bébike,egy eret például.De nem is ajánlják a háton fekvést,pont ez miatt.
2009. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondta az nst-n a nővér, hogy egy aiortát nyom a baba olyankor, kiváncsi voltam csak én érzek e igy. köszi hogy irtál.
2009. márc. 11. 18:28
 3/4 A kérdező kommentje:
aorta ezt akartam irni.
2009. márc. 11. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igen,normälis!Nekem a dokim magyaräzta el hogy miert lehet ez(mert nem biztos hogy minden kismamänäl jelentkezik).Elnyomodik egy föer es azert van,ez szedülessel es oxigen hiännyal jär.Legjobb ha a bal feleden fekszel...bäris nekem a dokim ezt mondta.

toväbbi szep babaväräst!

35hetes kismama

2009. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!