Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 24-re van valaki...

Augusztus 24-re van valaki kiírva? És hogy vagy? Milyen a közérzeted? Mekkora a pocid? És már megmozdult?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Majdnem :)! Aug.15 !
2009. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Első baba?És hogy vagy?Milyen a közérzeted?Mekkora a pocid? És már megmozdult???
2009. márc. 11. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Első baba :)! Nem mozdult meg még :(.Neked? Épp ma elég szarul vagyok :-/ fejem is fáj a hasam is fájdogál! Éjjel rosszul alszok 3 napja! Amúgy általában egész jól! NA a poc nő rendesen :)! Neked? Tudod már a nemét? 1 voltam !
2009. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én szept.4-re, de tuti hamarabb jön. El vagyok számolva 5-6 nappal.

Jól érzem magfam, bár néha feszül a hasam, keményedik. Közérzetem normális, bár az időjárás lehangoló. Főleg a jégeső...:(

Pocim, mivel 2.manó, már látszik picit, de nem nagyon. Ha hanyatt fekszem, már van a szeméremcsontom föltöö egy kis dudor. Olyan öklömnyi. na az úgy be tud keményedni...hogy ihaj!

Még nem érzem mozogni.

Te?

2009. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én Júl 28-ra vagyok kiírva a menszim szerint, de az a 37. hetem lesz úgyhogy szerintem aug közepe lesz belőle. Ma voltam orvosnál, és előtte éreztem a babám sőt azóta egyfolytában végig hami után pláne.

Kérdeztem lehet-e már ez mozgás mondta lehet. Uh-ozott és láss csodát tényleg mozgott. Első babám, a hasam akkora mintha holnap szülnék... 104cm a körfogatom a babám 17cm-es. Ma láttam sajnos először nagyon ari volt, de azt nem tudjuk sajna mi lesz. Közérzetemmel nincs baj. Sokat eszek, mindig ennék. Kitartás Nektek is megfog mozdulni lehet hamarabb, mint gondolnátok!

17+4 hetes kismami

2009. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia!19-re vagyok kiírva.jól érzem magam,nincs semmi gondom.Sokszor vagyok éhes.Még nem érzem a mocorgást,első baba.A pocim már szépen nő,úgy 2 hete egész látványosan.
2009. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szia.én is aug 24-re vagyok kiírva.semmi bajom nincs már szerencsére,mondjuk nem is volt igazán,azon kívül hogy nagyon sokat fájt a mellem,de már az sem nagyon van.még nem éreztem hogy mozgott volna,de ha a pocimra rakom a kezem és türelmes vagyok akkor érzem a kis buborékot.sajnos még a nemét nem tudom,de pénteken megyünk uh-ra és remélem a dokibácsi meg tudja mondani.és Te/Ti?hogy vagy/tok?ti már tudjátok mi lesz?na szia
2009. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi aug 13-ra vagyunk kiirva.

Jól érzem magam.A pocim nő,100cm a körfogata! A baba 20cm! Már érezem a baba mozgását!:) És már tudom,h kisfiam lesz!

Boldog babavárást!

2009. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26-ra vagyok kiírva, a közérzetem jó, csak sokat aludnék...A pocakom napról napra egyre nagyobb, ja és 1. baba lesz. Holnap megyek dokihoz, remélem már fogja látni a nemét!Jó babavárást mindenkinek!!!
2009. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Augusztus 25-re vagyok kiirva de szerintem hamarabb jön, még sanjos nem tudjuk a nemét, de talán majd hétfőn megmutatja. Mostanában elég vacakul vagyok a múlt héten lázam volt most meg nem tudom, gogy vmi vírustól vagy a babitól rosszalkodik a gyomrom.Még sajnos nem érzrm,hogy mozog, de a hasam hatalmas, és már régóta , elég vékony vagyok voltam, és gondolom ezér már hetek óta nem férek a gatyóimba.

jó babavárást!

2009. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!