Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha terhesség...

Az normális ha terhesség elején (5. hét) már nem szurkál a hasam, semmilyen tünetem nincs csak érzékenyek a melleim?

Figyelt kérdés
Még több mint egy hét múlva kell uh-ra mennem, addig eléggé aggódok, hogy minden rendben legyen. Első babám így nem tudom mi jó és mi nem:)
2011. máj. 13. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy szurkáljon a has, én pl. nem is emlékszem ilyenre hogy volt e.
2011. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a hasszurkálást nem tudom ki találta ki!Nem terhességi tünet esetleg a méhnövekedését +a szalagok nyúlását jelenti,de mint az előttem lévő mondja nem törvényszerű!Bocs nem okoskodásnak szántam,csak annyi hülyeséget találnak már ki,hogy szegény első babások teljesen be paráznak,hogy nekik miért nincs olyan tünetük!Nekem is csak a mellem volt érzékeny azon kívül más tünetem nem volt most 31 hetes terhes vagyok!Csak nyugalom,nagyon boldog babavárást!
2011. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Remélem minden rendben lesz!

Nagyon várjuk már a kis drágát!

2011. máj. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!