Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség lehet vagy...

Korai terhesség lehet vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés

Tünetek:

1. erős görcsölés + erős hányinger + megszédülés, amit rózsaszín pecsételés követ csak wc papíron a nemvárt mensi előtt kb. 9 napig 1-2-szer egy nap

2. mellbimbó udvarán egyre több apró pötty megjelenik, ami fürdés után még jobban látszik

3. egyik este nyilaló érzés a farcsontba folyamatosan

4. nemvárt előtt erős megjön érzés + piros pecsételés közben

5. nemvárt mensi napjának reggelén nagyon híg vizes piros vér hirtelen kifolyik, majd nem követi mensis vérzés, csak pecsételő piros vér néha wc papíron (1 napig), fájdalmak, mensi érzés nincs egyáltalán

6. második nap már egyáltalán nincs pecsételés sem, néha hányinger jelentkezik büfögéssel felváltva valamint enyhe derékfájás néha (pl.: egy pontban jobb oldalt a derék alatti részen egy pontban érezni)


Köszönöm, aki tudja a választ!


2011. máj. 14. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Tesztet csináltál már?Hány naposak a ciklusaid?Volt ovulációd?Ja és mióta késik(ha késik)..?Nekem is azt mondják itt hogy hormonzavarom van(remélem nem)én a 11 cn-on véreztem este és a 12.en reggel,aztán a 22.en is barnáztam(remélem ez a beágyazódás volt) azóta eltelt 2 nap,fokozatosan érzek szurkálást..
2011. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok mint TE, nekem már több mint egy hete nem jön meg, csak enyhe pecsételés volt össze vissza. Nem tudom mitől lehet, mert szedek gyógyszert. Mindenesetre ma csinálok egy tesztet.
2011. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!Mi lett a teszt eredménye?:)

Kérdező!Majd írj hogy mik a fejlemények..:)

2011. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja első voltam..:)
2011. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Így van, nem jött meg, csak piros pecsételő vérzésem volt, a nemvárt napján több, mint írtam is, hirtelen kifolyt belőlem majd leállt és csak pecsételtem pirosan görcs nélkül. A mensim mindig pontosan jött, most is, de ez nem mensi volt hanem inkább pecsételő vérzésnek mondanám.

Ma megint csak egy kis rózsaszín pecsét volt a wc papíron 1-szer. Nem értem mi okozhatja ezt a sok pecsételést, komolyan aggódom és nagyon félek hogy valami hormonális problémára utal. :( Ma fájt a derekam is, séta közben elég hamar elfáradtam és a derekamat éreztem. Valamint nagyon érzékeny az alhasam, de erős fájdalmaim azok nincsenek. Ez történt ma. Valamint még jött ki pár pattanás, méghozzá most a hátamon. Furcsa hogy most jött ki...tényleg mintha hormonzavar lenne. :( De nem tudom mitől lehet, hiszen semmilyen gyógyszert nem szedtem ami bekavart volna!

Tesztet holnap reggel (azaz hétfőn csinálok), ha negatív, akkor még1-et fogok csinálni pár nap múlva.És ha az is negatív lesz, akkor felhívom a dokimat és rákérdezek erre az egészre, hogy miért lehet ez, hátha segít valamit. Félek, hogyha hormonzavar, akkor magától nem fog visszaállni. :(

2011. máj. 15. 19:00
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, volt ovulációm! Ezt a hőgörbém bizonyítja! Valamint most doki is látta UH-n a megérett tüszőt!

Pénteken kellett volna mensiznem és ehelyett volt piros pecsételő vérzés. Mensinek nem mondanám. Volt amikor volt egy kis nyálka is benne, de az nem olyan volt, mint lenni szokott, mert ilyen hajszálvékony átlátszó kis nyúlós valami volt és 1-szer vettem ilyet észre. Ennyi. Még arra is gondoltam, hogy nem lehet, hogy nem vastagodott meg eléggé a nyálkahártyám és azért nem volt minek leválnia??

2011. máj. 15. 19:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem: Mintha lenne ott egy 2. rettentő halvány csík is...de az is lehet, hogy csak képzelődöm...mivel számomra nem egyértelmű, így én negatívnak veszem inkább és pénteken csinálok még1 tesztet. Ha azon se lesz egyértelmű a 2. vonal, akkor egyértelmű hogy nincs baba. De amúgy szerintem nincs baba, mivel a hőm fokozatosan csökken...ma is enyhén fájdogál a derekam és volt egy élénk piros pötty reggel a wc papíron...rettentően idegesít. :((
2011. máj. 16. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:
tegnap 07:26 s vagyok, nekem pozitív lett, elég erős második csíkkal ami rögtön kijött. Holnap megyek orvoshoz
2011. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Tényleg csinálj egy új tesztet pár nap múlva,az már biztosabbat mutat,bármi is lesz az eredmény szerintem menj el orvoshoz amint tudsz,az a biztos..

Kedves utolsó!Gratulálok!Neked amúgy akkor bő egy héttel mutatta a teszt?

Nekem néha van még ilyen sárgás barna folyásom,de csak wc papíron(4.napja) de már olyan mintha elmúlóban lenne,2 napja volt egy szinte egész napos görcsölős napom,főleg a petefészkem görcsölt,azóta nincs görcsölés csak szurkálás néha a méhemből...Én reménykedem hogy baba legyen..És hogy ő most már meg is maradjon..

Az első hozzászóló voltam..

2011. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 11:26-os: GRATULÁLOK!! Boldog babavárást!

Kedves utolsó hozzászóló! Neked pedig drukkolok!!


Nekem feszítő érzésem van az alhasamban és kicsit fáj a derekam. Annyir elszomorít ez a mai teszt. :( Na meg, hogy a hőm is csökkent. :( De mindenesetre pénteken tesztelek még1-et. Ha negatív, akkor felhívom a dokit és elmondom neki a történteket.

Hormonzavartól is megjelenhetnek kis pöttyök a mellbimbóudvaron? Nekem az egészben ez a legfurcsább, hogy a mellbimbóim megváltoztak kinézetre, főleg ezek a pöttyök...nem tudom ha nem baba, akkor mitől lehet hormonális zavar?? Semmilyen gyógyszert nem szedtem, ami bekavart volna. :(

2011. máj. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!