Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka? most vok 4...

Mi lehet az oka? most vok 4 honapos terhes de még nem hiztam

Figyelt kérdés
miért van ez,amúgyis nagyon vékony vok 47kg,elevitet szedek
2009. márc. 12. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű alkati kérdés, mivel vékony vagy gondolom nem vagy hízásra hajlamos.
2009. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülj neki! Én hízásra hajlamos voltam mindig is, de egész 9 hónap alatt 4 kg-t szedtem fel, abból 3 kg volt a kislányom, rögtön le is ment szüléskor a felesleg, így 70 kg lettem ismét.


Boldog babavárást!

2009. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én ilyenkor már 7-8 kiló plusznál tartottam. A végén 15 kg plusz volt rajtam és csak 8 ment le a szülésnél. Ilyen alkat vagy.
2009. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd fogsz, az utolsó harmadban jön el igazán az ideje a hízásnak.
2009. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia.én is most vagyok 4 ho-s,de én sem hiztam még szinte semmit.1 kg jött rám kb,de az ahhoz képest h reggeltől estig eszek és nem sokat mozgok,az semmi.söt némelyik mérleg még az is mutatja h fogytam,de ez ki van zárva :)

ne aggodj.inkább örulj neki hogy nem szedsz fel kilokat.

2009. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtato válaszokat
2009. márc. 12. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagy hányos? én pl nem szedtem fel semit az elsö 4 hónapban annyira hányos voltam. viszont utánna 11 kg feljött.az a lényeg a baba fejlödjön rendesen .nem a felszedett kilok száma és a pocak nagysága. a szomszédomnak alig volt hasa mégis 3300dk -mal szűlt. jó egézséget.
2009. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia,én a hetedik hónapban vagyok,és én 3 kg-t hiztam idáig,amiböl több mint egy kg a baba.Szerintem nem kell aggódnod,ilyen alkat vagy!
2009. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!