Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma éreztem először a babám...

Ma éreztem először a babám mozgását, milyen gyakran várható a többi rúgása?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok és ma először éreztem a kis drágám mozgást, először 3 erősebb rúgást, pár perc múlva két gyengébbet, ez volt délben ebéd után, de azóta nem érzem.Milyen gyakoriak ilyenkor ezek az érzések, mostmár rendszeresen fogom őt érezni ugye?
2009. márc. 12. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Most már rendszeresen fogod érezni, de hogy milyen sűrűn.... ? Én már a 16-17 héttől érzem őket (hárman vannak), de csak olyan kisebb rúgásokat, inkább mocorgásokat, néha megfordulnak, de egyálatlán nem erősen. És ma töltöttem be a 20. hetet. Lehet majd eztán erősödik, nem tudom. És vannak olyan napok, amikor kevésbé érzem, és van amikor sokkal jobban. A mai igen aktív napnak indul.

Gratulálok!

2009. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, minden jót nektek és sok sikert a bébikhez:), 3 baba de jó:)

Na és tudod már a nemüket?

2009. márc. 12. 13:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekünk úgy néz ki kislány lesz:9
2009. márc. 12. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 18 hetesen éreztem öt elöször,de utána majd 1hét szünet volt! Meg is voltam ijedve,de mondták többen is hogy velük is igy volt. Úgyhogy ne félj ha most 1 darabig nem is érzed,majd jelentkezik! :-)
2009. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A nemüket igen, de a nevüket nem! :D Kislányok lesznek mind a hárman. És háromból ketten egypetéjűek. Most már nagyon természetesnek veszem, hogy ők hárman vannak, és nagyon várjuk már őket!

Gratulálok a kislányotokhoz! Mostanában sok kislány fog születni, legalábbis az én környezetemben szinte mindenkinek kislánya lesz.

2009. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nőuralom van:)
2009. márc. 12. 14:20
 7/9 A kérdező kommentje:
A mi kislányunk Gréta lesz:)
2009. márc. 12. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy 15 név van összeírva... De a Gréta benne van! :D Szép név!
2009. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 hetesen éreztem először valami "furcsát".Úgy hívtam,

hogy "gluggyogás".Kb.két hétig rapszódikus volt.

Azóta egy ördögfióka.37 hetes vagyok és 2-3 óra van amikor nem tart edzést odabent.

2009. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!