Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom félni? 18 hetes...

Fanny89 kérdése:

Van okom félni? 18 hetes kismama vagyok,16 hetesen éreztem először a mozgását.

Figyelt kérdés
(első baba) Azóta vannak olyan napok mikor nagyon aktív. De olyanok is amikor alig érzem egész nap, hogy mozogna! Sűrűn fáj a hasam is ( igaz a doki mondta hogy ez természetes) de van amikor elég erős fájdalom! Általában túlreagálok mindent, és lehet hogy ezért is van bennem ilyen félelem?!
2011. aug. 11. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok kismama erez "valamit" 4 honap elott. A bebik is alszanak a hasban. Altalaban akkor ebrednek fel, mikor anya aludni akar. Sokszor lazitanak napkozben. Nincs okod felni, elvezdd a terhessegedet.
2011. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még pici ahhoz, hogy egész nap érezd a mozgását. 21 hetes vagyok, most kezd gyakrabban bejelentkezni. A fájdalom, ha olyan erős, menj vele dokihoz, megvizsgál, legalább megnyugszol. A frontok is hatnak a babára, akkor beindul, vagy épp elpihen teljesen.
2011. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!! Megnyugodtam...egy picit :)

Szívesen olvasok még tapasztalatokat!

2011. aug. 11. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én vasárnap leszek 18 hetes, a múlt héten kezdtem érezni. Minden nap érzem, de túlnyomórészt nyugalmi helyzetben, mozgás közben ritkán. Viszonylag sokat mozog, amúgy kisfiú. Te tudod már a nemét? Mikorra vagy kiírva? Nekem is első baba.
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még nem tudom mi lesz, bár sokan mondták hogy függ melyik oldalt érezted először( szóbeszéd...talán?!)szóval bal oldalt éreztem és azt mondták fiú:) de ez csak olyan lehet mint ahogy a neten vannak ilyen kalkulátorok! január 8. ára várjuk a picit!
2011. aug. 11. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lesz majd olyan időszak, amikor annyira fog mocorogni, szinte egész nap, hogy úgy érzed majd, soha nem hagyja abba :)
2011. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött az AFP eredményem,bementem a védőnőhöz és azt mondta hogy tökéletes. Gondoltam ha már ott vagyok hallgassuk meg a pici szívét,szégyenlős volt mert mindig elbújt, de halkan lehetett hallani. szóval megnyugodtam!! Mivel a múlt éj azt álmodtam,hogy elment a pici, nem volt szívhang. Rémálom volt!!!
2011. aug. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!