Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fajt e valakinek a hasa 5...

Fajt e valakinek a hasa 5 honapos terhesen?

Figyelt kérdés
Az alhasam nagyon nyilalik ugy erzem mintha nagyon nyomna valami vagy "valaki"? :) ahasamat! Nem allando jellegu fajdalom de mikor erzem akkor nagyon kellemetlen derekig athatolo nyilalasok ezek. Kerem akinek volt ilyen irjon nem szeetnek minden kis nyilalasert orvoshoz futni ha nem veszes a dolog! Koszonom szepen!
2009. márc. 12. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Én most 23 hetes vagyok és nekem is voltak erős nyilalásaim, állítólag a méh tartószalagjai húzodnak a növekvő súly miatt, Én magneB6-ot szedek rá és bevált.
2009. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm aki most éppen 4 hónapos és ő is mindig panaszkodik hogy valami belenyilal a hasába, és a derekába sugárzik. Szerintem teljesen normális ez!
2009. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 20 hetes vagyok és pont ma éreztem először hogy nyilal a hasam és majd leszakad a derekam úgy mint mikor megszokott jönni. Eddig nem volt semmi bajom. Reggel voltunk uh-on és megállapították hogy kislány, lehet nem tetszett a babámnak hogy lelepleztük. :-)
2009. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, az utolso valaszkuldonek kulonos keppen mert nagyon aranyos volt jot nevettem a szellemessegen!:) Mindenkinek nagyon szep babavarast!
2009. márc. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!