Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sok antibiotikum árthat a...

Túl sok antibiotikum árthat a pocaklakónak? Szedett még valaki ilyen sokszor terhessége alatt?

Figyelt kérdés

most 39 hetes terhes vagyok. December óta szinte folyamatosan antibiotikumot kell szednem. Amint abbahagyom, két hét múlva megint szednem kell. Eddig minden olyan vizsgálatnál, ahol hüvelykenetet vettek (plusz egyszer elindult a picikém és kinyílt a méhszájam)rögtön antibiotikummal bombáztak.


Szedek hozzá probiotikumot (magammal nem is foglalkozom, de a babának nem árt?). Már KLION, AUGMENTIN kúrán túl vagyok.

Lassan azt gondolom, hogy bacitenyészet vagyok.

És nem gombákra kapom, hanem baktériumokra...szerintem már azért van ilyenem, mert az állandó antibiotikumtól le van gyengülve a szervezetem.


2009. márc. 12. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik hónapban végig szedtem 2 doboz antibiotikumot, annyira beteg voltam. Orrcseppet folyamatosan használtam onnantól, mert állandóan el volt dugulva az orrom. A babám lassan 9 hónapos és semmi baja, még beteg sem volt soha(biztos rá is jó hatással volt:))
2009. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!