Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig véreztetek spontán...

Meddig véreztetek spontán vetélés után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Spontán vetélés után egy héttel megműtöttek, mert nem tisztultam ki. Ezután 3-4 hétig véreztem, az első hetekben nagyon erősen. Az 5.hétre elmúlt, a 6. héten jött meg a következő menstruációm.
2011. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig,engem nem műtöttek meg,de kiderült,hogy nem tisztultam ki teljesen,mert a következő olyan hatalmas görcsökkel járt mint amikor szültem!
2011. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5-6 napig, de egyre jobban csökkent, mint egy mensi. kitisztultam teljesen, nem műtöttek.
2011. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kb. 10 napig, erősebben volt meg mint a sima menzesz.

Műtétes vesztés után viszont csak barnázgattam pár nap, eleve utána nem is szabadna nagyon vérezni!

2011. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hétig, az elején erősebben mint mensikor, aztán fokozatosan lanyhult, végül pár napig csak barnáztam a végén. Aztán 8 hétig nem jött meg, és akkor is csak egy pár napos maszatoló mensim volt - de a doki nem talált semmo bajt, állítólag előfordulhat hogy felborul kissé a hormonháztartás- , a következő mensim viszont időben és rendben zajlott és azóta is.
2011. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A spontán vetélés oka a progeszteronhiány, vagy a túlzott ösztrogéndominancia. Sőt a vérezgetések, barnázások hátterében is ez áll. Az ösztrogéndominanviát és a progeszteronhiányt okozhatja a régebben szedett fogamzásgátlók ki nem ürült maradéka, a szervezetben felhalmozódó xenoösztrogének (étellel, hozmetikumokkal jutnak be). Általában egy kíméletes májméregtelenítés (lehetőleg apiterápiás harmonizált mézkoktéllal és huminsavval), és természetes progeszteronstimuláló krém kenése segít ebben.


Egy spontán vetélés utáni vérzésnek pár napig szabadna csak tartania... Ha tovább tart, akkor súlyos progeszteron hiányról beszélünk, vagy egyéb nőgyógyászati gyulladással is járó probléma áll a háttérben.

2011. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!