Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 7-re kiírt kismamik,...

Október 7-re kiírt kismamik, hogy vagytok? Súlygyarapodás, cukor, közérzet, másodszori terhesség?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Október 15 a mi napunk :) (szóval majdnem 7-e.....)

Második terhesség. 21 hónap lesz a két gyermekünk között.

A közérzetem már rendben, a 10. hétig hánytam, mindentől fájt a gyomrom. Mostanra szereztem vissza a kiindulási súlyomat (58kg)

Egyelőre minden olyan, mint az első terhesség alatt, remélem most is minden problémamentesen zajlik majd. Annyi, hogy sokkal korábban kezdett nőni a hasam :)

Kiváncsian várjuk, hogy fiú vagy lány lesz :)

Te hogy vagy?

2011. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly október 6-ra voltam kiírva, és bár van 1 év eltérés, de azért leírom mi történt velem.

Tavaly májusban még nem híztam semmit, sőt fogytam 4 kilót (nem volt feleslegem és nem is hánytam). a 23. héten kezdtem el hízni (végül 8 kiló jött rám).

Közérzetem tök jó volt, még életemben nem voltam olyan jó, mint terhesen. Cukrom nagyon alacsony volt, még akkor is amikor mentem cukorterhelésre és megittam a cukros löttyöt.

Babám ekkor (május 13-án) kb. 300 gramm volt (bpd 45 mm, fl 29 mm).

Végül október 9-én született meg 3330 grammal, 54 centivel, és csajszi.

Remélem nem baj, hogy ide pofátlankodtam a válaszommal. :)

Szép babavárást neked!

2011. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi október 2-re vagyunk kiírva :-))) A 13. hétig erős hányingerrel küzdöttem, fűszerezve egy-két hányással. Aztán volt két hét, míg élvezni tudtam a terhességet. Aztán 15 hetesen jött egy éjszakai ájulásom, azóta pánikolok, szorongok, szédülök, nem járok sehová. Enni nem nagyon bírok, puffadok és lassan emésztek. Eddig kb. 5 kg-ot fogytam. És Te hogy vagy?
2011. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is október 7-re vagyok kiírva. Eredetileg október 1. lett volna, de az első babámat túlhordtam, a doki meg inkább így döntött. Második babánk lesz, külföldön születik ő is. Már tudjuk, hogy fiú lesz. 6kg-ot sikerült felszedem eddig, kb most nézek ki normálisan, mert elég soványka voltam. A pocakom azért már elég nagy, de még dolgozok (fizikai munkát), és elkezdtem tornázni is. A cukrommal van bajom a 16. hét óta, hipoglikémiás vagyok, úgyhogy legalább egy müzliszelet a zsebben, ha megyek valahova. A közérzetem remek, már nincsenek rosszullétek, de még nem szenvedek a pocaktól. Jókat kirándulunk a 2 évesemmel, a házasélet sem lehetne jobb, szóval én elégedett vagyok. És Te Kérdező?
2011. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

14:57! Én is október 2-re vagyok kiírva! Te hol szülsz?


8-9. hétig volt egy kis hányingerem, de csak egyszer hánytam. Alacsony a vérnyomásom és emiatt néha megszédülök. Most mióta megmozdult(két hete) derékfájással küzdöm. A közérzetem egyébként jó, néha van fejfájás a frontok miatt. Boldog babavárást minden kismamának!

2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Miskolcon fogok szülni. És Te?
2011. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot e-mail-ben, hogy megoszthassuk egymással a tapasztalatokat.
2011. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok. Köszönöm a sok levelet,:-) az első 3 hónap nagyon rossz volt. Kisfiammal meg se éreztem hogy terhes vagyok de most az eleje igen kemény volt. Nem hánytam de a közérzetem iszonyat volt. Most már jól vagyok. Élvezem ha engedném a rosszcsontom na meg a férjem. Építkezünk van min idegeskedni. Picurkám ficánkol mint hal a vízben. Nem híztam még semmit, nem is csoda ha a kisfiam után loholok egész nap. Nem tudom ki lakik a pocimban de talán a holnapi uh-on kiderül. A cukrom nem volt valami jó, 7,9. Voltam a hatszori cukormérésen , talán holnap bejutok a diabetikushoz és kiderül it kell csinálnom. szóval ennyi egyelőre. Jah., Tatabányán fogok szülni. puszi nektek és írjatok hogy alakulnak a hónapok.
2011. máj. 17. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szolnokon fogok szülni!
2011. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!