Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus közepére kiírt...

Augusztus közepére kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én augusztus 6-ra vagyok kiírva. Jól érzem magam bár már elég sokszor keményedek, van ugyan egy 22 hós kislányom és elég keveset tudok tőle pihenni , gondolom hogy e miatt is vannak a keményedések. Mi most kezdünk a festésbe és utána elkezdem a baba cuccait rendbe tenni. Te mikorra vagy kiírva, és hogy vagy?
2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Én augusztus 18-ra vagyok kiírva. Nekem első baba és kisfiú lesz. :) Én is keményedek, szedem rá a magnéziumot, és már nem dolgozom, de itthon azért főzök, takarítok. Sokat fáj a derekam, szorulásom is van. A húgyhólyagomat is nyomja néha, az sem túl kellemes. De ezeket leszámítva jól vagyok. Már elég sok mindent megvettem neki.
2011. máj. 16. 18:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19-re vagyok kiírva! Szerencsére minden oké, nagyon jól érzem magam, semmi komoly panaszom nincs.:) Szorulással én is küzdök.

Nekünk első baba, és kislány lesz.

Én még dolgozom, de elviekben már csak egy hónapig!

2011. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is aug 19-re vagyok kiírva! Túl sok panaszom nincs, igazából a mindennapi gyomorégést leszámítva semmi bajom!


Emma babám sokat mocorog, van hogy egész nap! De élvezem, nem cserélném el semmire ezt az érzést!


Bár már a 16. hét óta nem dolgozom (erős alhasi görccsel kerültem kórházba és nem engedtek), sokat jövök megyek, intézkedek, hiszem kevesebb mint 3 hét múlva esküvőm lesz, így sokat nem tudok pihenni most már!


Boldog baba várást!

2011. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt én is nagyon szeretem, mikor mocorog! :)

Mindenkinek boldog babavárást!

Kedves Utolsó neked sok boldogságot és az esküvő után már csak pihenj! :)

2011. máj. 16. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:

Helló:)

Aug. 21-re vagyok kiírva, első baba, kisfiú:)


Jól vagyok, be szokott néha keményedni a hasam, meg a csípőm szokott feszülni nagyon (tágul gondolom).. de ezeken kívül semmi kellemetlenség nincs, jól érzem magam!


Van, hogy úgy belerúg a húgyhólyagomba, hogy azt érzem majd be pisilek:D

Már nagyon várom a szülést!


Mekkora a hasatok? Mennyit híztatok eddig? :)

2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én az első 12 hétben a nap 24 órájában rosszul voltam, utána kicsivel jobb lett, de a rosszullétek teljesen csak a 20-dik hét után szűntek meg. Szóval 6 kilót fogytam az elején, és mostanra csak az a 6 kiló jött vissza, vagyis én csak ezután fogok hízni! :) A pocakom viszont hatalmas, mondta is a doki, hogy a babám a korához képest nagyobb!
2011. máj. 16. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én augusztus 20-ra vagyok kiírva :) Pont tegnap voltam 4d-és uhán,és a "kislányomból" fiú lett :):):)

Nekem is a derekam fáj sokat,és keményedek többször is,van egy 2,5éves kislányom és igen anyás,őt sokat kell emelgetni :)a húgyhólyagomat nekem is sokat piszkálja az kellemetlen :)hamar elfáradok,de más tünetem nem igazán van...

én eddig 3kilót híztam...

2011. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Augusztus 6-ra vagyok kiírva, még nem mutatta meg magát. Eddig 8kg híztam, de nem látszik meg, csak a hasam nő:-)

Még mindig dolgozok, szerencsére végig dolgozhatok, lassacskán kezdjük el csökkenteni az óráimat. (most heti 50óra).

Semmi panaszom, csak derekam, de ha fáj, húzok hastartót és elmúlik. ja és éjszaka sehogy se jó már...

2011. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Augusztus 16-ra várjuk a babánkat. 16 hetesen és 20 hetesen még fiú volt, 24 hetesen talán lány és a minap 4d-n is lányt mondtak, szerintünk viszont fiú a kép alapján. Így most teljes a káosz, bár van már egy-két rózsaszín cuccunk, de akkor is elhasználjuk, ha esetleg kék kellene.

Jól vagyok, a picim sokat mocorog, makk egészséges, a szíve nagyon szépen dobog és a babuci nagyon szépen fejlődik, bár 100-200 grammal nehezebb, mint ami elő van írva, na de bumm. Nem vagyok megijedve a császártól sem, csak ő legyen egészséges, nekem most ez a legfontosabb.

2011. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!