Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az, hogy valakiben...

Létezik az, hogy valakiben olyan kevés a terhesség elején a Hcg, hogy az első hetekben nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés

Már többször is teszteltem 25-ös X-epil teszttel, és mindig negatív az eredmény.

Viszont a terhesség jeleit vélem felfedezni magamon, hasszurkálást, és mindjárt megjön érzés...

Már a második babával próbálkozunk, az elsőnél is kb 5 hetes terhes voltam, mikor először pozitív lett a teszt.

Nem tudom, hogy hihetek-e a tesztnek,rossz ez a bizonytalanság.:(


2011. máj. 17. 07:50
 1/7 LN09 ***** válasza:

Vagy csak annyira akarod, hogy produkálod a tüneteket. Én is most várom, hogy vajon terhes lettem-e. Én is érzek ezt-azt, de csak mert annyira figyelek.

Vegyél másik fajta tesztet. Hányadik napon vagy?

2011. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik.Nekem már a doki megállapította,hogy terhes vagyok, de a teszt még nem mutatta ki. 6 hetes voltam mikor full pozitív lett a teszt,előtte nagyon halvány volt.
2011. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Másfél hónapja próbálkozunk, minden nap együtt vagyunk, így fogalmam sincs, hogy ha teherbe estem az mikor történt.

Ezalatt egyszer megjött a mensim, de teljesen másmilyen volt, mint szokott lenni.7 nap helyett 4-ig tartott, és éppen hogy csak volt valami, napi 1 tampon elég lett volna, holott eddig mindig nagyon erősen véreztem.

Ezeket a "tüneteket" pont 1 hete érzem, az utolsó mensi óta 18 nap telt el.

Én is sokat gondolkodtam, hogy valóban érzem őket, vagy csak beképzelem.A hasszurkálás az, amit biztos nem képzelek be, mert néha elég erősen érzem, nem mondom, hogy fáj, de kellemetlen.A többit lehet, csak én szeretném érezni, de ezt az egyet biztos nem :)

2011. máj. 17. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:

talán kipróbáltatnál más tesztet is


sokan nem ajánlják ezt az x-epilt


próbálj más tesztet ki tudja?. lehet ott a jel :)

2011. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)

Mindenképpen megpróbálok másik tesztet, de 10-es érzékenységűt, amit sehol nem találok, hiába keresek 2 napja:(

2011. máj. 17. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:

ne görcsölj ennyire

hagyd a francba már ezt az érzékenységet !


hidd el ha pozitív lesz, ha halványan ha erősen

az akkor is POZITÍV !!!!!!


siess venni egy akármilyen tesztet :)

2011. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok:)
2011. máj. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!