Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha manapság már annyi terhessé...

Ha manapság már annyi terhesség alatti szűrés létezik, akkor miért születnek beteg gyerekek?

Figyelt kérdés
Fejlődési rendellenességekre gondolok, vagy pl a Down kórra.
2011. febr. 12. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mert nem mindenki hajlandó elvégeztetni a kockázattal járó vizsgálatokat, amik csaknem 100%-ban szűrik a problémákat, másrészt pedig nem mindenki veteti el a babát, ha kiderül, hogy beteg.
2011. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadrészt meg születés közben károsodnak oxigénhiány miatt.
2011. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Évekkel ezelőtt felfedezték a rák ellenszerét. Akkor miért halnak még meg milliók rákban? (:


Remélem, érthető voltam (:

2011. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Negyedrészt nem minden orvos veszi észre ha probléma van.
2011. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisnita ***** válasza:
Több oka is van. Sajnos nem minden rendellenességet tudnak kimutatni, nem mindenhol elég jók az UH gépek és sajnos már hallottam olyanról, hogy fél karral született egy baba és nem vették észre UH-n, hogy valami nincs rendben. A másik, hogy ha ki is derül nem mindenki veteti el, erről lehetne egy külön vitát nyitni, de szerintem felesleges. És ahogy előttem is írták ha probléma mentes a terhesség szülés közben akkor is lehetnek komplikációk, rátekeredik a zsinór, elakad a szülőcsatornában, stb és ha valami miatt későn tudnak közbe lépni akkor oxigén hiányosan is születhet a baba. Az én fiam is oxigén hiánnyal született, 3x esett le a szívhangja fájáskor, 4.-re alig akart visszajönni ezért császároztak, hosszú is volt a vajúdás, túlhordásom is volt és már nem kapott elegendő tápanyagot meg oxigént a babám. Amikor megszületett nem sírt fel, egyből elszaladtak vele és adtak neki oxigént, szerencsére nem lett semmi baja, a mai napig teljesen egészséges és 100%-ban rosszcsont. De nem mindenkinek van sajnos ilyen szerencséje mint nekünk.
2011. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt felfedezték a rák ellenszerét.


és mi az ? én nem hallottam róla ?

2013. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!