Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hét környékén lévő kismamá...

28. hét környékén lévő kismamák, ti mennyit keményedtek?

Figyelt kérdés
Én általában csak minimálisan, de amikor ilyen hidegfrontok vannak, mint két napja, akkor bizony sokat. Más is vanígy ezzel esetleg?
2011. máj. 17. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az elmúlt napokban nekem is többször keményedett a pocakom.

Most több magnéziumot is szedek ezért.


De főleg a sok ülés van rossz hatással a pocakomra.


29 hkm

2011. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont ojan mint az elso valaszolo:):) 29hkm
2011. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt napokban is többet keményedett, de ha lefekszem egy kicsit akkor jobb.


28 hetes km

2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én vagyok a kivétel.Én nem keményedek,egyedül csak fájt a hasam vasárnap.De lehet ez a fronttól van.29hkm
2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

28 hetesen még én sem keményedtem, de most már ha állok, akkor folyamatosan keményedek :( Van még 2 hetem a munkahelyemen, remélem nem lesz baj. Aggódom azért.

30 hkm

2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha oldalamra fekszem, akkor szinte egybol kemenyedik a hasam. Normal esetben, ha pl. stresszelek valamin. Napi 3x 250 mg magneziumot szedek + a terhesvitamin. 29. hét.

A doki azt mondta, hogy nem valami jo... Ezert ne csinaljak semmit egesz nap, szigoru pihenes

2011. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!