Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Velemenyeznetek a Gendiagnoszt...

Velemenyeznetek a Gendiagnosztikai Centrumot? (Bp. -en van)

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az intézményt magát teljes egészében nem tudom értékelni, csak Dr. Hajdu Krisztát. Az első gyermekemet Nála szültem, most pedig hozzá járok UH-ra. Csak szuperlatívuszokban tudok Róla beszélni, azt hiszem nem véletlenül Ő az egyik legnagyobb szaktekintély a szkamájában. Biztos jókat találsz 1-2 fórumon is, ha rákeresel a nevére. Szerintem mindeképpen érdemes Őt legalább 1X felkeresni a terhesség alatt.
2009. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, en is nala jartam, valoban kedves volt, vicces, aranyos... Na meg a kislanyomat is töle tudtam meg

100 %-osan, ugyhogy szamomra is jo az elmeny. Viszont ami nekem furcsa volt, hogy csupan 12 percet töltöttem /tölthettem ott, es ennek csak töredeke volt a 4D uh, mert sokszor atvaltott a normalis uh.-ra... :(

Vagy csak en hittem, hogy minimum fel orat csodalhatom majd a kislanyomat ? :)

21 hetes kismami

2009. márc. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!