Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta nem tudom elérni...

Napok óta nem tudom elérni Dr. Domokos Tamás nőgyógyászt, mindig ki van kapcsolva a megadott szám. Megváltozott volna a száma, vagy történt valami?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megváltozott volna, ha a 20934...-vel kezdődő számra gondolsz. Iwiwen is utolérheted, de elvileg ma van magánrendelése.Lehet, hogy eddig pont rossz időben hívtad.
2009. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a számot hívom már több mint egy hete, minden nap, különböző időpontokban, korán reggel, délután, estefelé, és mindig ki van kapcsolva.:( Nem Pesten lakok, úgyhogy ma el se tudok menni a rendelésre, hogy személyesen megkérdezzem, mivan.
2009. márc. 13. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
az izgi, mert a tesóm 1 hónapon belül nála szül. Megpróbálok rákérdezni.
2009. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is bekéne jelentkeznem 30 hetes uh-ra...Köszi!!!
2009. márc. 13. 11:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Most mondták, h állítólag szabin van a héten. Remélem tényleg csak ennyi...
2009. márc. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!