Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen fura dudor és...

27 hetesen fura dudor és érzés a gyomornál? Baba mozgása is megváltozott.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy teljesen furán hangzik majd...


3. baba, 27 hetes vagyok.

Pár napja a kicsim mozgása megváltozott.

Eddig oldalt rugdosott, most viszont CSAK nagyon felül, mell alatt.

A gyomortájék szinte folyamatosan "zsibbad". Nagyon fura érzés. Mint egy enyhe áramütés, de az folyamatosan.

Ha ülök akkor fáj, feszít az a terület (mell alatt közvetlenül)

Ma este amikor lefeküdtem akkor a gyomromnál (a 2 cici között), jobb oldalon láttam és éreztem egy fura dudort. Olyan mintha 1 felfújt lufi lett volna.

Nem a gyomrom, azt is kitapogattam, de a baba sem lehet még ilyen magasan 27 hetesen.

Férjem is látta, ki is tapogatta.


Nincs ötletetek mitől lehet ez?

Baba nyomhat egy ideget?


Az még fontos lehet, hogy február óta folyamatosan hányok. Már a baba előtt is (MR vizsgálatra volt időpontom, de a terhesség miatt már nem mehettem) A RTG-vel ugyan ez a helyzet. Tehát a kivizsgálások abbamaradtak.

Terhességemet 3 hét kivételével végighánytam :(


2011. aug. 20. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig de, a baba van olyan fent és kinyomja valamijét. Elhiszem, hogy kellemetlen,de ahogy nő, elmúlik. Szedd a magne b6-ot.
2011. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

bizony a baba lesz, és nagy valószínűséggel befordult azért a fura érzések.

az én két gyerekem is a "nyakamba mászott" befordulás után. Sőt a fiam, fordulás közben, úgy gyomron rúgott, hogy nyomban mindent kihánytam, (bocsi ha gusztustalan), a férjem moshatta a szőnyeget...

2011. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!